هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

جامعه‌ی جادوگری فرانسه

ارسال شده توسط رز زلر در ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ | ( : 209)

یکی از ویژگی‌های خوب سری جانوران شگفت انگیز، این است که ما بیشتر با جوامع جادوگری در سراسر دنیا آشنا می‌شویم.
در فیلم اول؛ ما وزارتخانه‌ی سحر و جادوی آمریکا را دیدیم و دانستیم که جادوگر بودن در ایالات متحده، چگونه است. همچنین از سیستم‌های دولتی و روابط میان جادوگران و ماگل‌ها و... اطلاعات پیدا کردیم.

بنابراین ما انتظار داریم در قسمت دوم؛ جنایات گریندل والد که در پاریس اتفاق می‌افتد، بیشتر از قبل راجع به فرانسه و جامعه‌ی جادوگری آن یاد بگیریم.

به غیر از جادوگران، ما ماگل‌ها را هم داریم. دیوید یتس، کارگردان، رابطه‌ی جادوگران فرانسوی را با افراد غیر جادویی، بهتر از هم نوعانشان در آمریکا یا انگلستان می‌داند، اگرچه که فرانسوی‌ها هم افرادی که قدرت جادویی ندارند را ماگل می‌نامند.
" جامعه‌ی جادوگری در فرانسه بسیار فریبنده و زیباست. یک جامعه که در آرامش و صلح، کنار اجتماع ماگل‌ها زندگی می‌کند. در فرانسه وضعیت بسیار آزادانه‌تر است، به خصوص نسبت به نیویورکی که جدایی کامل دارد؛ ولی تقریبا به انگلستان نزدیک است. فرانسوی‌ها تا زمانی که با استعدادهای جادویی خود کار نداشته باشند، به راحتی می‌توانند در محله‌های ماگلی رفت و آمد کنند. "

این اجتماع شبیه قسمتی پنهان درون شهری پرنور به نظر می‌رسد!
واقعا جالب است و ما نمی‌توانیم تا بیرون آمدن این فیلم صبر کنیم!

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.