هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


ss23
ss23


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام:سیوروس اسنیپ

شهرت:شاهزاده دورگه

گروه:اسلیترین

ویژگی ظاهری: مردی نسبتا جوان و بلند قامت با اندامی لاغر.صورتی رنگ پریده و موهایی سیاه رنگ که اغلب روغن زده روی شانه هایش رها شده است. صورتی سرد و عبوس و چشمانی تیره و کم فروغ.

چوبدستی: چوب درخت صنوبر با مغز ریسه قلب اژدها

معرفی کوتاه: اسنیپ تنها فرزند خانواده خود بود. مادر او آیلین پرینس ساحره ای اصیل زاده از خاندان پر اصالت پرینس بود که به خاطر ازدواجش با یک مشنگ از آن طرد شد. بعد از اینکه سیوروس متولد شد مادرش دریافت خانواده ی او در مورد ازدواجش حق داشتند اما به خاطر تنها پسرش ناچار به تحمل این وضعیت و مشنگ حقیر و پستی چون توبیاس شد.
اسنیپ با وجود داشتن پدری مشنگ، جادوگری برجسته و با استعداد بود. او فن معجون سازی را به طور کامل از مادرش آموخت. همچنین در زمینه طلسم ها او از بسیاری از جادوگران دوران خود پیشرفته تر بود.
اسنیپ از محیط خانه به خاطر حضور پدر مشنگ و نفرت انگیزش بیزار بود و زمانی که از مدرسه هاگوارتز برای او دعوت نامه آمد با خوشحالی خانه را ترک کرد و به مادرش قول داد تا در زمینه جادوگری پیشرفت کند و باعث افتخار او شود.
با این وجود او ترجیح داد تا مادرش از علاقه ی او به دختر مشنگ زاده همسایه اشان لیلی اونز آگاه نشود. چرا که می دانست مادرش بعد از ازدواج فاجعه آمیزش با پدرش در این زمینه حساسیت بسیاری یافته است.
اسنیپ در مدرسه به سرعت استعداد خود را آشکار کرد و در زمره دانش آموزان برتر قرار گرفت. با این وجود هرگز از مزاحمت ها و آزارهای گروه غارتگران در امان نبود. او می کوشید آزار و اذیت های آنها را نادیده بگیرد. اما زمانیکه جیمز پاتر تنها دوست دوران کودکی و نوجوانیش را با ناجوانمردی از او گرفت قلب دردمندش شکست.
اسنیپ با فرو رفتن در جادوی سیاه کوشید تا این درد را از خاطر ببرد. کمی پیش از فارغ التحصیلی او مادرش با اقدام به قتل پدر مشنگش متواری شد و به دنیای جادوگری بازگشت. اسنیپ بعد از فارغ التحصیلی مدت کوتاهی در خدمت لرد سیاه بود. اما پس از لو رفتن پیشگویی مشهور در مورد پسری که زنده ماند و مرگ عشق دوران کودکیش از کرده خود پشیمان شد و درصدد جبران اشتباهش برآمد. او مخفیانه به خدمت جبهه سفیدی درآمد و تا سالها پس از آن در خدمت محفل ققنوس باقی ماند. با این وجود پس از مرگ مادرش به دست محفلیون، اسنیپ در راستای عمل کردن به آخرین خواسته آیلین، بار دیگر موضع خود را به سمت سیاهی تغییر داده تا این بار خالصانه در خدمت لرد سیاه باشد.
شناسه نمایشی سیوروس اسنیپ old
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل کشتن خون فاسدان و خائنین به اصل و نسب و ارباب
علاقه‌مندی‌ها اسلیترین و ارباب،نمره کم کردن!
اطلاعات بیشتر بله؟؟!
عضویت از ۱۳۹۳/۶/۲ ۱۸:۵۴
اجتماعی
پیام‌ها 499
آخرین ورود ۱۳۹۵/۲/۲ ۱۵:۲۸

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: بنیاد مورخان
(۱۳۹۵/۱/۹ ۱۸:۲۳:۰۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: بهترین نویسنده ایفای نقش در سال 94
(۱۳۹۵/۱/۸ ۱۳:۴۹:۰۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: ناظر سال
(۱۳۹۵/۱/۸ ۱۳:۴۴:۵۲)
انجمن‌ ها ناظر سال
(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۲۲:۳۰:۵۱)
انجمن‌ ها بهترین نویسنده ایفای نقش در سال 94
(۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۲۲:۲۲:۵۸)
نمایش همه

نظرها

نظرها عالی
(۱۳۹۵/۱/۲ ۰:۳۵:۴۸)
نظرها |:
(۱۳۹۴/۷/۲ ۱:۱۰:۲۶)
نظرها پاسخ به آغاز ترم تابستانی مدرسه علوم ...
(۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۵:۱۱:۵۹)
نظرها ثبت نام
(۱۳۹۴/۴/۱۸ ۱۴:۰۷:۰۹)
نظرها نبوغ!
(۱۳۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۲۰:۵۳)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.