هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


داداتریلانی
داداتریلانی


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۹/۱ ۰:۳۰
معرفی شخصیت نام و نام خانوادگی: سیبل تریلانی

گروه: Only Raven

محل زندگی: کوچه-پس‌کوچه‌های هاگوارتز

زمینه‌ی فعالیت: پیشگویی، پیشگویی زمان مرگ، پیشگویی زمان بدبختی، پیشگویی بیچارگی، پیشگویی به خاک سیاه نشستن، نفوس بد زدن

بانو تریلانی از اساتید به نام هاگوارتز و قدرتمندترین و دقیق‌ترین پیشگوی کل دنیای جادوگری است. او تنها پیشگویی است که توانست پودر شدن لرد سیاه را پیشگویی کند. پیشگویی او باعث شد لرد سیاه هری را به عنوان همتای خود برگزیند و پودر شده، به باد برود، در حالی‌که منظور او هری نبود و لرد سیاه کلا اشتباه گرفته‌بود... پسر برگزیده نویل بود!

سیبل از بچگی قدرت پیشگویی را در نوک انگشتانش حس می‌کرد، جایی کاملا اشتباه از بدنش.
او در سن سه سالگی مرگ وزغش را پیش‌بینی کرد. در پنچ سالگی مرگ بچه‌ی همسایه را. در هشت سالگی مرگ عمویش. در یازده سالگی مرگِ... نه، در یازده سالگی قبل از آن‌که مرگ کسی را پیشگویی کند نامه‌ی هاگوارتزش آمد و راهی مدرسه شد. هرچند، نواده‌ی کاساندرای بزرگ چه احتیاجی به مدرسه داشت؟!

او بدبختی را بو می‌کشید! همیشه قبل از آن‌که اساتید نامش را صدا کنند، متوجه می‌شد قرار است نامش صدا شود. هروقت قرار بود بچه‌ها اذیتش کنند هم می‌فهمید. خلاصه‌اش هرگونه بدبختی را از فرسنگ‌ها دورتر می‌فهمید، هرچند تخصص اصلی‌اش پیش‌بینی مرگ بود.

بین هم‌کلاسی‌هایش اصلا آدم محبوبی نبود، همه او را فرد عجیب-غریب و نحسی می‌دانستند و حاضر به رفاقت با او نبودند. بعد از اتمام مدرسه تمام تلاشش را کرد وارد بازار کار شود، اما بازار کار نمی‌خواست او واردش شود و نهایتا به کارتن‌خوابی و کف‌بینی و رمالی در گوشه‌ی خیابان برای یه نات و ده گانت رو آورد. او در جوب‌ها آواره و سرگردان بود که دامبلدور پیشنهاد کار و زندگی و زن و بچه... نه... تدریس کردن در مقابل محل زندگی به او داد. اما با روی کار آمدن آمبریج ورق برگشت و از تدریس در هاگوارتز کنار گذاشته‌شد.

او تصمیم گرفت به ادامه‌ی تحصیل رو بیاورد و زندگی بی‌حاشیه و بی‌درامایی را تجربه کند، اما از آن‌جا که هیچ‌وقت نتوانست جلوی زبانش را بگیرد -و لعنت بر دهانی که بی‌موقع باز شود!- خودش را دستی دستی به هچل انداخت و ملخک یک‌بار و دوبار جست، اما آخر سر دستی پس یقه‌اش را گرفته و مجبورش کرد در محل اجتماع جادوگران و ساحرگان عضو شود. در حال حاضر هم دست، چوب‌دستی به دست، بالای سرش ایستاده تا این متن را به پایان ببرد. اگر این متن را تا بدین جا خوانده‌اید... کمک!
شناسه نمایشی سیبل تریلانی
محل زندگی دست اینا!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۹/۸/۳۰ ۱۹:۱۳
اجتماعی
پیام‌ها 2
وفاداری ها ریونکلاو
ریونکلاو
آخرین ورود ۱۳۹۹/۹/۱ ۲۰:۳۲

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۹/۹/۱ ۰:۲۷:۲۲)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.