هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مقاله‌ها :: کارگاه داستان‌نویسی

جام جهانی جادوگران


جام جهانی جادوگران ( با شرکت باشگاه های معروف )
----------------------------------------------------------------
با سلام خدمت همه شما بینندگان و شنوندگان عزیز و سلام و درود بر روح مطهر مرلین بزرگ بزرگترین جادوگر قرون و اعصار.
بنده ویلیام استنکویک گزارشگر ورزشی اولین جام جهانی فوتبال جادوگران مسابقه فینال بین دو تیم صاحب نام و قدرتمند رو گزارش می کنم. در اولین جام و اولین دوره شگفت انگیزه که دو تیم برگزار کننده مسابقه افتتاحیه ، اختتامیه این مسابقات رو هم برگزار می کنند.
خب داور این بازی پر هیجان آقای هلیانتین پاسانویچ از کشور روسیه و کمک های وی برادران جرج ، فرد و بیلی ویزلی هستند. بازی در هوایی کاملا مناسب با 25 درجه سانتیگراد دما و 7 درصد رطوبت انجام می گیره در زمین های شمالی هاگوارتز. تعداد تماشاگران از وقتی من به اینجا اومدم پیوسته در حال افزایشه و طبق گزارش همکارم نزدیک به 50 هزار نفر سرخ و طلائی پوش فقط در ضلع شمالی ورزشگاه حضور دارند و تیم محبوب خود گریفیندور رو تشویق می کنند.
و حالا من بازیکنان رو می بینم که دارن وارد میدان می شن. بازیکنان گریفیندور به مربی گری پرسلی ایوانکویچ متشکل از بازیکنان و یا بهتر بگم فوق ستاگرانی مانند هری پاتر ، جینی ویزلی ، کتی بل ، کوت ، پیکس و رون ویزلی دروازه بان محبوب گریفیندور از راست به چپ خواهند زد و اونا رو با لباس های طلائی و سرخ رنگ در سمت راست تصویر مشاهده می کنید. و بازیکنان اسلیترین که از سمت چپ به سمت راست خواهند به مربیگری تئودور آنتیموان و متشکل از بازیکنانی مانند ویزی ، مالفوی ، مونتاگ ، هارپر ، کراب و گویل در سمت چپ تصویر با لباس های سراسر نقره ای رنگ مشخص هستند البته همه ما با روش بازی این تیم آشنایی کامل داریم می دونین که بجز قدرت به چیز دیگه ای تکیه نمی کنن و فقط و فقط بازی قدرتی از خودشون نشون میدن.
هری پاتر و مونتاگ کاپیتان های تیم ها با هم دست میدن. بازی رو اسلیترین اغاز خواهد کرد. همونطور که می دونین هر تیم که 7 گل بزنه بازی تموم میشه و هر تیم اجازه داره یک تعویض و یک وقت استراحت داشته باشه. امیدواریم که بازی پرگل و جوانمردانه ای رو شاهد باشیم. بر اساس مفاهیم فیر پلی.
و سوت آغاز بازی به صدا در می آد. مونتاگ حرکت خودش رو آغاز می کنه دست در بغل می کنه و چوبش رو از جیبش در میاره. هری پاتر به استقبالش میره.
ایمپدیمنتا.
شترق.
صدای جالبی از برخورد هری پاتر به زمین شنیده میشه اما جینی ویزلی با مهارت تمام و با افسون لنگر هوا مونتاگ رو پشت و رو می کنه. به هری پاتر پاس میده و یکنفر دکمه مثلث رو فشار میده. پاس عمقی برای جینی ویزلی خودش پیش میره شوت به سمت دروازه. هارپر شیرجه میره اما از هارپر عبور میکنه به تیر دروازه برخورد میکنه و از سمت دیگه به بیرون میره. و من صدای آه از نهاد بلند شده گریفیندوری ها رو میشنوم.
بازی با شوت دروازه از سر گرفته میشه. مالفوی میفرسته برای ویزی. ویزی جناح بازی رو عوض می کنه. برای کراب. کراب لیز میخوره و نقش زمین میشه. پاتر توپ رو در زیر پا داره و چوب رو در دست و به سمت دروازه اسلیترین می تازه. پاس میده به کتی بل. کتی بل برای ویزلی. دوباره کتی بل. اینبار برای هری پاتر. یه دریبل رونالچیچیئی میزنه و گویل رو میپیچونه. چوبش رو به طرف توپ می گیره و وردی زیر لب زمزمه می کنه. توپ از زمین بلند میشه . من هری پاتر رو می بینم که می شوته و توی دروازه. توی دروازه. گل برای گریفیندور و شادی برای طرفدارانش. واقعا گل زیبایی بود. این اولین بار نیس که پاتر اینطور گل میزنه. در رقابت های تدارکاتی و ورودی جام گل های زیبایی رو با همین شیوه به ثمر رسونده حالا اونایی که تو جام زده بماند.
اسلیترین دوبراه اغاز میکنه. مونتاگ به سمت دروازه. چوبش رو به طرف خودش می گیره و افسونی زیر لب زمزمه می کنه. به گاو تبدیل میشه. توپ رو به دهن می گیره و به سمت دروازه گریفیندور حرکت میکنه.
- یکی این نکبت رو بگیره.
-هی یارو تور پاره شد.
و گل برای اسلیترین. رون ویزلی واقعا کاری نمیتونست بکنه. جلوی این گاو فقط و فقط رام کننده های اسپانیایی می تونن دوام بیارن و بس. واگرنه یه انگلستانی از کجا میدونه گاو رو چطور رامش کنه.
نتیجه یکی یک مساویه و من برای یه استراحت کوتاه مدت کمی حرف نمیزنم و شما بازی رو خودتون تماشا کنین.....
خیله خب. حالا بعد از یه پیتزایه درست و حسابی ادامه گزارش بازی رو از سر می گیرم. همونطور که از تابلوئه اعلانات مشخصه نتیجه در عدد 6 مساویه و باید یکی از این دو تیم گل آخر رو بزنه. من با یه نفر قرار شام دارم باید برم. نمیتونم بمونم. حالا یه فرصت خوب برای پاتر. توپ رو می گیره. به ویزلی پاس میده اما مونتاگ توپ رو ازعان خودش میکنه و پیش میره. میخواد از پاتر عبور کنه اما آوووو مرلین عزیز چی می بینم؟ پاتر خودش کنار میره چوبش تو دستشه اما بلااستفاده. حالا داره از کنار پاتر با سرعت عبور می کنه. اگه این اتفاق بیافته کار برای ویزلی دروازه بان که تا حالا خیلی از فرصت ها رو از مونتگا و افرادش گرفته سخت خواهد شد. و حالا واکنش ناگهانی و عالی از پاتر. چوبش رو به صورت یه تیکه آهن در میاره و بین پاهای مونتاگ میکنه. مونتاگ مثل ماسه پخش میشه...
- یکی بیاد اونو هورت بکشه.
برو کنار تو هم جو گیر میشی می پری متلک می اندازی. ببخشین یه نفر بی جنبه اینجا نشسته بعضی اوقات مزخرف میگه. و حالا پاتر پیش میره. روبروش مالفوی قرار داره و داره در مورد خون اصیلش رجز میخونه.
- مالفوی وقت کردی بیا مرکز شهر کارت دارم.
یه بار دیگه کلت رو بکنی تو میکروفن سرت رو می کنم تو کفشت از بوی جورابت خفه بشی ها!!
حالا پاتر واقعا حرکت جالبی انجام میده. یه دریبل 25 تومنی. میزنه.
- یارو پولشو بده.
اینو راس میگی. هی مالفوی پولش رو بده. بقیه بازیکنا از جاشون تکون نخورن. بله مالفوی دس تو جیبش میکنه و یه گالیون به هری پاتر میده. آووو و من هری پاتر رو می بینم که با تمام وجود و برای رعایت فیر پلی اونم دس می کنه تو جیبش یه گالیون در میاره میزاره رو گالیون مالفوی و من با لب خونی حدس میزنم بهش بگه برو قاقا لی لی بخر.
بازی به جریان خودش بر میگرده. پاتر باز هم حرکت مشهور خودش رو انجام میده اما نه اینبار دروازه بان با تمام شجاعت خودش جلو میاد و خودش رو به جای توپ جا میزنه. پاتر با تمام قدرت به شکم دروازه بان میکوبه. اوخ اوخ اوخ اجاقش کور شد. من دارم از اینجا دروازه بان رو می بینم که دستش رو روی یه وجب زیر نافش گذاشته و داره به خودش می لوله. پاتر دروازه خالی رو تبدیل به گل میکنه. بله بازی تموم شد. جام به گریفیندور تعلق میگیره و این تیم میتونه این جام رو در کنار جام های دیگه ای که کسب کرده قرار بده. بازی خوبی رو شاهد بودیم. موفق و سربلند باشین.
-------------------------------------------------------------------
این فقط طنز بود. منتظر انتقادات شیرین شما هستم.
ایلیا

قبلی « هری پاتر و بازی مرگ-فصل 2 هری پاتر و انتقام نهایی - فصل 32 » بعدی
API: RSS | RDF | ATOM
جادوگران®
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
ys_mdy
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۴ ۰:۴۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۴ ۰:۴۹
عضویت از: ۱۳۸۵/۶/۳
از:
پیام: 16
 خنده دار بود!
جالب بود! مرسي!!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.