هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پیام امروز > دهکده هنگلتون > وقتی که تنها راهکار برای نجات لرد ولدمورت، کشتن اوست!

وقتی که تنها راهکار برای نجات لرد ولدمورت، کشتن اوست!

ارسال شده توسط لینی وارنر در ۰۳ آذر ۱۳۹۶ | ( : 355)

لرد ولدمورت مرده است، و مرگخواران با هزار بدبختی توانستند او را دوباره به دنیا بازگردانند. اما فاجعه آنجاست که لرد ولدمورتِ زنده شده، خلق و خویی کاملا متفاوت با لرد قبلی دارد و کمی... خب، شاید هم بیشتر از کمی، ملایم و دوست‌دار صورتیان و داستان‌های عاشقی شده است!

در این میان عنکبوتی به نام آراگوگ سر و کله‌اش در خانه‌ی ریدل پیدا می‌شود که بدش نمی‌آید جای لرد را بگیرد. او از علاقه‌ی مرگخواران به اربابشان سوء استفاده می‌کند و راهکاری برای نجات لرد ولدمورت ارائه می‌دهد که مرگخواران بلافاصله آن را می‌پذیرند.

راهکار او این است که مرگخواران باید لرد ولدمورت را بکشند و در پاتیلی که وسط گورستان ریدل‌ها قرار دارد بیندازند. بعد از آن لردشان صحیح و سالم و با روحیات همیشگی به مقر حکومتی‌اش باز خواهد گشت!

در حالی که مرگخواران سعی در شانه خالی کردن دارند و وظیفه‌ی کشتن لرد را به یکدیگر پاس می‌دهند، پاتیلی بر فرق سر مبارک لرد برخورد می‌کند و نفس همگان را در سینه حس می‌کند...آیا مرگخواران یک مرحله از دو مرحله‌ای که آراگوگ برای نجات اربابشان پیش رویشان قرار داده بود را به اتمام رساندند؟ به نظرتان راهکار آراگوگ برخلاف تصورش درست عمل می‌کند و لرد در سلامت کامل باز می‌گردد، یا حکومت مرگخواران بعد از مرگ او به آراگوگ می‌رسد؟

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
فاطمه
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۵:۳۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۵:۳۹
عضویت از: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
از:
پیام: 3
 هری پاتر
وااای یه دقیقه آسمان را نگاه کنید واقعیت دارههه
پاسخ
ارسال نظر
شرایط نظر*
تنها نظرهای کاربران عضو پذیرفته ‌شود
عنوان*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
پیام*
کد تایید*
{۷} + {۷} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.