هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

جانوران شگفت انگیز دو: جنایات گریندل‌والد

«جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد»، نام دومین سری فیلم از پنج‌گانه سینمایی و اقتباسی جانوران شگفت‌انگیز، محصول مشترک بریتانیا و آمریکا در سبک درام-فانتزی است و فیلم‌نامه آن توسط جی.کی رولینگ و در ادامه‌ی سری اول این فیلم به رشته تحریر در آمده است. با توجه به این که داستان حول وقایع در سال‌های دور و پیش از تولد هری پاتر می‌گذرد، این اثر نوعی پیش در آمد بر داستان مجموعه هری پاتر محسوب می‌شود و توسط دیوید ییتس کارگردانی شده است. رولینگ همچنین در نقش تهیه‌کنندگی در کنار دیوید هیمن، استیو کلاوس و لیونل ویگرام حضور فعال داشته است.

در جولای 2016 ییتس اعلام کرد که فیلم‌نامه‌ی جانوران شگفت‌انگیز دو توسط رولینگ به رشته‌ی تحریر در آمده است و ایده‌هایی برای سومین فیلم آن دارد.

ستاره های فیلم جانی دپ، ادی ردماین، جود لاو، کاترین واتر استون، زوئی کراویتز، ازرا میلر، کالوم ترنر، آلیسون سادل، دن فاگلر، کلودیا کیم، جسیکا ویلیامز و برونتیس جودوروسکی هستند. فیلم برداری اصلی در 3 جولای 2017 در استودیو لیوزدن کمپانی برادران وارنر آغاز شده است.

دومین بخش از این پنج‌گانه در 16 نوامبر 2018 (مصادف با 25 آبان 97) با فرمت های IMAX 3D، IMAX و 2D در سینماها اکران خواهد شد.

بحث و گفتگو پاسخگوی سوالات ما؟

خلاصه داستان

در پایان فیلم اول، جادوگر سیاه و قدرتمند گلرت گریندل‌والد، توسط ماکوزا (کنگره‌ی جادویی ایالات متحده آمریکا) و به کمک نیوت اسکمندر دستگیر شد. اما او به تهدیدی که در انتهای فیلم اول کرده بود عمل کرده و از زندان فرار می‌کند. گریندل‌والد به دنبال جمع‌آوری پیروانی است تا به عقیده‌ی ناخوشایندش یعنی حکومت جادوگران اصیل‌زاده بر غیر جادوگران جامه‌ی عمل بپوشاند. از طرفی برای خنثی کردن نقشه‌های گریندل‌والد، آلبوس دامبلدور شاگرد سابقش یعنی نیوت اسکمند را برای کمک فرا می‌خواند. نیوت بدون آگاهی از خطرات پیش رو به دامبلدور ملحق می‌شود. هم‌چنین همراهان نیوت در فیلم اول، یعنی تینا و کوئینی گلدستین و جیکوب کوالسکی دوباره به این فیلم باز می‌گردند و تسیوس اسکمندر، برادر بزرگ‌تر نیوت نیز همراه با نامزدش لتا لسترنج حضور پیدا می‌کند. بخش کوچکی از نهانه‌ی کریدنس نیز که از حمله‌ی کاراگاهان ماکوزا جان سالم به در برده بود، همراه با نجینی نقش مهمی در فیلم ایفا خواهد کرد. در دومین فیلم از سری فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز، حتی در بین حقیقی‌ترین دوستان و خانواده و در حالی که جامعه‌ی جادوگری به طور فزاینده‌ای در حال تقسیم شدن است، عشق و صداقت مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

آخرین خبرها

پیش‌نمایش

شخصیت های اصلی

گلرت گریندل‌والد

نیوت اسکمندر

آلبوس دامبلدور

تینا گلدستین

تسیوس اسکمندر

لتا لسترنج

کریدنس بربون

کوئینی گلدستین

جیکوب کوالسکی

نجینی


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.