هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مصاحبه: صحبت های دن ردکلیف درباره موخره کتاب هفتم

فرستنده Irmtfan در تاريخ ۱۳۸۷/۷/۲۶ ۱۱:۴۰:۰۰ (1416 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص مصاحبه
مصاحبه
دنیل رادکلیف چند هفته قبل در برنامه ای تلوزیونی به نام درون بازیگران شرکت کرده که به تازگی سایت دانشگاه پیس قسمت هایی از آن را قرار داده است.
در میان این مصاحبه ردکلیف اشاره کوتاهی نیز به موخره کتاب هری پاتر و یادگارهای مرگ داشته است. وی با نام بردن از راپرت گرینت و اما واتسون که در فیلم نقش رون و هرماینی را بازی میکنند گفته : «دیدن رون و هرماینی در کنار هم منشا سرگرم کننده فیلم خواهد بود»

به علاوه ردکلیف درباره تجربیات خود از عوامل و بازیگران فیلم نیز گفته است. در هنگام صحبت درباره فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان به یاد آورد که آلفوسنوس کارون کارگردان فیلم میتوانست او را وادار به عبور از محدودیت هایش کند. ردکلیف در این مورد گفته است: «شما کسی رو میخواید که بتونید بهش چیزی پیشنهاد بدید نه کسی که با توپ و تشر بهتون دستور بده. به علاوه کسی رو میخواید که وقتی یه پلان تموم شد به سمتتون برگرده و بگه اصلا خوب نبود فقط اینطوریه که میتونید به قضاوت هاش اعتماد کنید.»

source: TLC
ارزش: 10.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.