هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

بیدل آواز خوان: رولینگ به مناسبت انتشار کتاب بیدل آوازه خوان مهمانی میدهد

فرستنده Irmtfan در تاريخ ۱۳۸۷/۸/۱ ۱۸:۲۰:۰۰ (1067 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص بیدل آواز خوان
بیدل آواز خوان
سایت مردم اسکاتلند گزارش داد رولینگ در روز انتشار کتاب داستان های بیدل آوازه خوان میزبان مهمانی چایی در کتابخانه ملی اسکاتلند خواهد بود. عواید این کتاب که روز 4 دسامبر منتشر میشود صرف امور خیریه مربوط به موسسه ای که رولینگ برای کمک به کودکان سرطانی تاسیس کرده است خواهد شد. همچنین از ده مدرسه در اسکاتلند دعوت میشود تا هر کدام بیست دانش آموز بین هشت تا یازده سال را به این مراسم اعزام کنند.


در ادامه در این خبر آماده است که «مردم عادی نیز میتوانند با شرکت در یک رای گیری مخفی که ماه اینده در روزنامه های عصر اعلام خواهد شد بلیت شرکت در مراسم را برنده شوند »
روزنامه گاردین گزارش دادبلومزبری اسکولاستیک و وب سایت آمازون نیز مسابقه هایی را برای تصاحب صندلی های این مراسم برگزار خواهند کرد. رولینگ در این مراسم قطعه هایی از کتاب بیدل را برای حاضران خواهد خواند. وی همچنین یکی از هفت کتاب بیدل دست نویس با جلد نفیس را به این کتاب خانه خواهد برد تا به مدت یک ماه در معرض دید بازدید کنندگان باشد. رولینگ این کپی از کتاب را به اولین ویراستار خود باری کانینگهام اهدا کرده است.
به روز شد: بی بی بی گزارش داد کتاب از تاریخ 5 دسامبر 2008 الی 4 ژانویه نمایش داده میشود.

source: TLC
ارزش: 0.00 (0 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.