هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

بازیگران: بازیگر هری پاتر هم بالاخره به شبکه های اجتماعی پیوست !

فرستنده آنتونین دالاهوف در تاريخ ۱۳۹۱/۹/۱۴ ۱۶:۵۰:۰۰ (597 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص بازیگران
بازیگران
دانیل راد کلیف ، ستاره خجالتی مجموعه موفق هری پاتر ، که در هیچ یک از شبکه های اجتماعی عضو نبود ، به گوگل پلاس پیوست تا از طریق این شبکه اجتماعی طرفدارانش را از همه فعالیتهای زندگی حرفه ای اش آگاه کند.

ستاره هری پاتر قبلا" از عضو شدن در این شبکه ها پرهیز می کرد اما بالاخره در یکی از این شبکه ها عضو شد تا به فعالیت دانیل رادکلیف های جعلی که با نام او وارد این شبکه ها شده بودند و شایعات زیادی درباره او در اینترنت منتشر می کردند ، پایان دهد.

دانیل به ام تی وی نیوز گفت:" تعدادی از مردم وقتی با من ملاقات می کردند به من می گفتند که در تویتر و یا فیس بوک با من ارتباط برقرار کرده اند درحالیکه این کار غیر ممکن بود زیرا من در هیچ کدام از این شبکه ها عضو نبودم و بیشتر به همین دلیل عضو گوگل پلاس شدم."
" حالا که در این شبکه عضو شدم و یک صفحه دارم ، مردم می توانند با مراجعه به آن ، اطلاعات درست و دقیق دریافت کنند و امیدوارم از این پس مردم دیگر با رفتن به صفحات دیگری که به اسم من ساخته شده است و صحبت کردن با افرادی که تظاهر می کنند که دانیل رادکلیف هستند ، وقتشان تلف نکنند ."

دانیل راد کلیف مشتاق است که خودش اطلاعات مربوط به زندگی حرفه ای اش را در صفحه شخصی خود وارد کند .
این ستاره ۲۳ ساله گفت:" این صفحه فعال خواهد بود و اطلاعات مربوط به کارهایی که من انجام می دهم و یا قبلا" انجام داده ام در آن قرار خواهد گرفت و مرتبا" به روز خواهد شد اما اطلاعات مربوط به زندگی خصوصی و کارهای روزمره من در این صفحه منتشر نخواهد شد.

منبع:آفتاب
ارزش: 8.00 (2 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.