هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

جانوران شگفت انگیز: فیلمبرداری جانوران شگفت انگیز در استودیوهای لیوزدن

فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۱۲ ۲۰:۰۰:۰۰ (1256 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص جانوران شگفت انگیز
تصویر کوچک شده اگرچه اطلاعات منتشر شده قبلی از فیلمنامه نشان می دهد که فضای داستانی سه گانه سینمایی و اقتباسی «جانوران شگفت انگیز»، شهر نیویورک در آمریکا است اما به نظر می رسد که مانند مجموعه فیلمهای هری پاتر، این بار هم قرار است که فیلم برداری ها در انگلستان انجام شوند. کمپانی برادران وارنر رسماً تایید کرده است که این سه فیلم در «استودیوهای لیوزدن» واقع در لندن فیلمبرداری و تهیه خواهند شد. این استودیو همان جایی است که هر هشت فیلم هری پاتر در آنها فیلمبرداری و تهیه شدند.

به نظر می رسد که کمپانی برادران وارنر قصد دارد برای این منظور فضای این استودیوی خود را به میزان ده هزار متر مربع گسترش دهد. در سال 2012 تمامی آثار شامل لباس ها، وسایل و ماکت اماکن طراحی شده برای لوکیشن های متنوع فیلمهای هری پاتر در لیوزدن را به یکی از سالن های این استودیوها تحت عنوان «The Making of Harry Potter » منتقل کردند که به عنوان یک تور استودیویی و نمایشگاه برای عموم بازگشایی شده بود. نخستین بخش از سه گانه سینمایی و اقتباسی جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها با فیلمنامه ای از خود جی.کی.رولینگ قرار است در نوامبر 2016 اکران گردد.

ارزش: 9.00 (3 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.