هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > فیلم های هری پاتر > قسمت ویژۀ 20 سالگی هری‌پاتر منتشر شد!

قسمت ویژۀ 20 سالگی هری‌پاتر منتشر شد!

ارسال شده توسط تام جاگسن در ۱۲ دی ۱۴۰۰ | ( : 1227)

چندی پیش، سرویس استریم و پخش HBO Max با انتشار تریلری در صفحۀ اینستاگرامش، خبر از پخش قسمت ویژه‌ای از هری‌پاتر به مناسبت تولد 20 سالگی اکران فیلم‌های این مجموعه در روز سال نوی میلادی داد. حال، همزمان با ورود به سال 2022، این قسمت ویژه منتشر شد!

بیست سال پیش که دیوید هیمن هری‌پاتر و دنیایش را منبع مناسبی برای اقتباس یک فیلم کودک و نوجوان یافت، احتمالاً هیچکس فکرش را نمی‌کرد که یک فیلم کودک و نوجوان بتواند با فروش میلیارد دلاری به جمع موفق‌ترین اقتباس‌های تاریخ سینما بپیوندد. حال، بعد از گذشت دو دهه، بازیگران و عوامل دوست‌داشتنی هری‌پاتر بار دیگر کنار هم جمع شده‌اند تا خاطرات را زنده کرده و ما را به دنیای هاگوارتز برگردانند.

از جمله عوامل حاضر در این قسمت می‌توان به: اما واتسون (هرماینی گرنجر)، روپرت گرینت (رون ویزلی)، دنیل ردکلیف (هری پاتر)، گری اولدمن (سیریوس بلک)، تام فلتون (دراکو مالفوی)، هلنا بونهام کارتر (بلاتریکس لسترنج) اشاره کرد.

همچنین، کارگردان‌های نام آشنا و دوست‌داشتنیِ سری فیلم‌های هری‌پاتر یعنی کریس کلمبوس، مایک نیوول و آلفونسو کوارون هم در این قسمت ویژه حضور دارند.

( : 5) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
Sirius.padfoot
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۲:۱۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۲:۱۶
گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس
عضویت از: ۱۳۹۸/۶/۲۱
از: خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
پیام: 228
 پاسخ به سالگرد هری پاتر
خاطرات رو زنده کرد. واقعا لذت بخش بود. چنین پیوند عمیقی برای بازیگران فیلم‌ها، اینجا مشابهش توی جادوگران برای ما اتفاق افتاده...

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.