هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


زامبی
زامبی


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: امریک

نام خانوادگی:پلید!

جنسیت: کسی چه میداند...به هیچیک از سخنان امریک نمیشود اعتماد کرد.

وضعیت خونی: به گفته خودش جد اندر جد اصیل زاده!

گروه: اسلیترین

وضعیت ظاهری:چیزی بین مانتیکور و تسترال

شغل:تقریبا هفته ای یکبار از شغل جدیدش اخراج میشود.

چوبدستی: کلکسیونی متشکل از سیصد و بیست و هفت چوب دستی دزدی دارد.حتی خودش هم فراموش کرده که چوب دستی خودش کدام است.شایعه شده بود که برای دزدیدن چوب دستی ها, از الیواندر دستمزد میگیرد.

سپر مدافع:مارمولک


توانایی ها: دروغ گفتن-فریب دادن-آب زیر کاه بودن-موذیگری و توانایی های پسندیده بی شمار دیگر


نام امریک پلید به عنوان یک جن شورشی در تاریخ جادوگری ثبت شد.ولی این همه واقعیت نبود.حتی قسمتی از آن هم نبود.چون امریک نه جن بود و نه شورشی.
امریک جادوگری بود باوقار و شایسته و کوشا.بعد از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز(بانمرات بسیار درخشان)امریک تصمیم گرفت خود را وقف دنیای جادوگری کند.برای همین به مدت شش سال خود را در اتاقی حبس کرد و بالاخره بعد از مدتها تلاش شبانه روزی موفق به کشف 12 کاربرد خون اژدها شد.ولی قبل از اینکه موفق به ثبت کشفش شود جادوگری سپید مو از راه رسید و کشف امریک را از او ربود و او را در اتاق تحقیقش حبس کرد.امریک ناامید نشد.به تلاشش ادامه داد و پس از سه سال تحقیق, موفق شد راهی برای بازگشت به زندگی پیدا کند.ولی جادوگری بی مو پیدا شده و این کشفش را هم دزدید.امریک به زندگی محقرانه اش در اتاق تحقیق ادامه داد.بعد از دو سال بزرگترین کشفش را انجام داد.امریک توانست از راه دور عشق و محبت را به جادوگر اول و غرور را به جادوگر دوم تزریق کند.و به تدریج جنگی عمیق بین دو جادوگر در گرفت و امریک نفس راحتی کشیده و سرگرم کشف های بعدیش از جمله سنگ جادو-آینه نفاق انگیز-ساعت زمان برگردان-آب نبات های برتی بات. و... شد.
ناگفته نماند که تاریخ نویسان بی طرف, این زندگینامه را اساسا دروغ و برگرفته از پلادت ذاتی امریک میدانند و معتقدند امریک همان جن شورشی ای هست که بود و هیچ خدمت, سود و فایده ای از جانب او به جامعه جادوگری اهدا نشده.
شناسه نمایشی امریک پلید
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۲۰:۰۷
اجتماعی
پیام‌ها 5
آخرین ورود ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ ۱:۱۸
بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۲/۱۲/۱۷ ۱۴:۲۶:۱۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: کارگاه نمایشنامه نویسی
(۱۳۹۲/۱۲/۱۶ ۲:۳۷:۰۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: بازي با كلمات
(۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۲۱:۲۹:۰۱)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.