هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Black_swan
Black_swan


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۳/۱۹ ۱۱:۴۰
معرفی شخصیت نام :‌ جیسون

نام خانوادگی : سوان

گروه :‌ گریفندور

سن: ۲۰ سال

چوب دستی : چوب درخت گردو ، 28 سانتی متر ، انعطاف پذیر ، با ریسه ی موی تک شاخ

پاترونوس : گرگ

گونه: خون آشام دورگه

توانایی ها :‌ هیپنوتیزم ، سرعت بسیار زیاد در دویدن ، توانایی ترمیم بدن خود را دارد ، قدرت جسمانی اش بسیار زیاد است ، توانایی قابل توجهی در جادوی سیاه دارد

علاقه مندی ها : خون کودکان و افراد جوان ، مطالعه و تمرین جادوی سیاه

ویژگی های ظاهری : قد متوسط ، اندام ظریف اما ورزیده ، موهای سفید ، پوست رنگ پریده ، یکی از چشم های او قهوه ای و دیگری قرمز رنگ می باشد ، معمولا چهره ی خود را با نقاب میپوشاند. چهره ی بدون نقاب


ویژگی های اخلاقی : در اغلب موارد ارام و به شدت گوشه گیر به نظر میرسد اما در مواقع خطر یا وقتی عصبانی میشود بهتر است تا جایی که میتوانید از او و دندان های نیشش فاصله بگیرید.او فردی شجاع و بسیار ریسک پذیر است که اغلب دوستی ندارد اما اگر کسی در قلبش جا باز کند او از تمام توانایی اش برای محافظت استفاده میکند و بسیار وفادار است. رک است و ترسی از گفتن حقایق ندارد. دیگران او را فردی خشک و رسمی با ظاهری افسرده میدانند تمایلش به جبهه تاریکی از او فردی به دور از عواطف انسانی ساخته است.او ابایی از این که شما را هیپنوتیزم و سپس وادار به انجام دادن اعمال شرم آوری کند ندارد پس سعی کنید خیلی در چشم هایش نگاه نکنید.

توضیحات : او فرزند مادری خون آشام و پدری جادوگر است و هر دو را در کودکی از دست داده و در نوانخانه و میان مشنگ ها بزرگ شده است و همواره به دلیل تفاوت های ظاهری و فیزیکی اش مورد ازار و تمسخر آن ها واقع می شده. البته این آزار ها وقتی اجساد آن کودکان -که جای دو دندان نیش روی گردنشان خودنمایی میکرد- در انبار پیدا شد متوقف شد.
پس از ورود به هاگوارتز به دلیل جسارت و شجاعتش به گریفندور فرستاده شد و همواره وفاداری اش را به این گروه نشان داده است. از سخنان شعاری و تابو ها بیزار است بنابراین برخلاف بسیاری از اعضای گروهش هرگز حسی جز تحسین نسبت به ارباب تاریکی در قلبش نداشته است.
او تعلق خاطر زیادی به نقابش دارد و به جز در مواقع خاص آن را از صورتش برنمیدارد.
شناسه نمایشی جیسون سوان
محل زندگی پشت سرت
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۱۸:۴۴
اجتماعی
پیام‌ها 146
آخرین ورود ۱۴۰۲/۱۱/۶ ۲۰:۴۲
بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: كلاس فلسفه و حكمت
(۱۴۰۱/۵/۸ ۲۲:۴۱:۳۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: تابلوي شني امتيازات
(۱۴۰۱/۵/۷ ۲۲:۰۶:۳۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: كلاس فلسفه و حكمت
(۱۴۰۱/۵/۷ ۱۵:۳۲:۴۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: كلاس فلسفه و حكمت
(۱۴۰۱/۴/۱۵ ۱۶:۴۵:۴۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: سازمان عقد و ثبت قرارداد بازیکنان
(۱۴۰۱/۴/۱۴ ۱۹:۴۸:۰۶)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.