هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


گرینگوت
گرینگوت


شخصی
شناسه نمایشی گرینگوت
عضویت از ۱۴۰۱/۹/۲۸ ۱۶:۵۴
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۱/۱۰/۲ ۱۲:۴۰
معرفی شخصیت نام: گرینگوت

ملقب: بانکدار، نزول خور، خسیس، پول پرست، طماع ، مستر

سن: مشخص نیست، بنظر میرسد جان به عزرائیل نداده! بعضیی ها می گویند یک معامله شیرین در کار بوده، بعضی شایعات هم وجود دارد که هورکراکس های متعددی از اموال ملت ساخته؛ تخمین زده میشود کمی بیش از 550 سال.

تعلقات و وفاداری ها: پول و دیگر سرمایه ها. گریفندور را دوست دارد میگوید سرمایه گذاری روی آن سودآوری خوبی دارد.

شغل: موسس بانک، غالباً بانکدار، سابقاً نزول خور، معمولاً کلاهبردار، گاهاً هم دستی و ارتباط با مافیا، مفسد فی العرض، احتکار و انحصار.

ویژگی های ظاهری: مانند اکثر گابلین های سالخورده کوتوله؛ موه های پریشان و سفید تقریبا بلند که بیشتر متمایل به پشت سر او است، گوشی دراز و نوک تیز، دماغی گنده و عقابی. و البته چروکیده! عینکی نیم دایره شکل به چشم دارد و کت و شلوار میپوشد و پاپیون میزند.

ویژگی های شخصیتی: خسیس است، پول دوست قهار، حوصله اکثر کار ها و حرف های غیر ارتباط با پول را ندارد ، آنها را 《لاطائلات بی سر و ته 》میداند.
از جادوگران و کارهایشان خوشش نمیاید؛ نژاد پرست است! نژادش را برتر و باهوشتر فرض میکند.چوبدستی و جارو و دیگر تجیهزات مرتبطه را ناکارامد و احمقانه خطاب میکند.
جدیداً با بحران های نیهیلیستی مواجه شده و روانشناسی استخدام کرده است.

اوقات فراغت: برق انداختن تندیس طلایی خودش، شمردن پول و حسابرسی دخل و خرج ( اغلب میگوید نمی خواند )، گه گاه نوشتن نامه ای به لرد ولدمورت، به این مضمون: هرچه شما ندارید ما یک جا داریم (طول عمر و دماغ و مو ).

سرگذشت: در دهکده ای اطراف لندن، در سده 13، در خانواده ای هفت سر عائله چشم به جهان گشود.
در آن ده، گرینگوت تک و تنها نبود. میان انبوهی از برادران و خواهران خود او به بی هنری و بی ادبی، بیکار و بی عار بودن مشهور شد ، مادرش هم مخ آن را بکار نگرفت که او را از خانه به بیرون بکشد و به دام بیاندازد، هیچ رهنمودی هم از هیچ فرد دانایی نبود؛ پس پدرش با تیپ پا آن را به بیرون پرت کرد تا مانند یک گرگ بالان دیده راه و رسم زندگی را بیاموزد.
بلافاصله وارد بازار دیاگون گشت و بعد از مدتی ربا خواری و مشارکت با مفاسدین اقتصادی و مافیا ها، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد و اعتباری برای خود دست و پا کرد و به داد و ستد پرداخت. تا اینکه در سال 1474 بانکی تاسیس نمود و به احترام خودش نامش را گرینگوتز نهاد.
در این راه با گابلینی بنام لَری آشنا شد و به عنوان معاون و دستیارش استخدامش کرد، اغلب کارهایش را او انجام میدهد و متملق درجه یک است.
در زندگیش بار ها پایش به دادگاه به دلیل فساد و تبانی و کلاهبرداری و جمله جرایم دیگر باز شد، ولی بطور عجیبی که معمولاً با گمشدن قضات یا استعفا آنها از پرونده یا حکم شتاب زده آنها مبنی بر بی گناهی گرینگوت اتفاق می افتاد، رای نهایی به نفع او ناکام می ماند یا تبرئه میشد، او این احکام را پیروزی حق بر باطل میداند و شایعات را قویا تکذیب میکند.
با همه این تفاسیر مردم بانک گرینگوتز را مکانی امن و قابل اعتماد برای نگه داشتن سرمایه خود میدانند، اما این به شرطی است که حواسشان جمع باشد.
محل زندگی شما به ما چیزی نمی ماسه
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها پول، سکه، گالیون، سیکل، نات، Money, نقود, Деньги, Dinero, Geld, お金, Argent, 钱, धन,
اجتماعی
پیام‌ها 38
وفاداری‌ها گریفیندور
گریفیندور
آخرین ورود ۱۴۰۳/۲/۱۹ ۱۹:۲۷

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: مغازه اليواندر
(۱۴۰۳/۱/۳ ۱۴:۵۱:۴۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: شکنجه گاه
(۱۴۰۳/۱/۱ ۱۸:۴۹:۱۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: بررسی پست های انجمن ارتش تاریکی
(۱۴۰۲/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۶:۰۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: كافه سه دسته جارو
(۱۴۰۲/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۱:۲۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۲/۱۲/۲۷ ۰:۲۶:۵۳)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.