هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Alastor_moon
Alastor_moon


شخصی
شناسه نمایشی الستور مون
عضویت از ۱۴۰۳/۱/۲۳ ۲۰:۰۹
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۳/۱/۲۴ ۳:۱۰
معرفی شخصیت خیلی خب... وقت تصحیح و گفتن حقیقت در بعضی از موارده. احتمالا می‌پرسید که چرا؟ برای اینکه بعضی وقتا، گفتن حقیقت می‌تونه خیلی ترسناک‌تر یا حتی سرگرم کننده‌تر باشه!

نام و نام خانوادگی: الستور مون

نژاد: نیمه شیطان

ویژگی‌های ظاهری: موهای قرمز و مشکی، عینک تک چشمی، چشمای قرمز، کت و شلوار قرمز، پاپیون سیاه، گوش‌های گوزنی پوشیده شده با مو، شاخ‌های گوزن کوچک که از بین موهایش جوانه زده‌اند.

ویژگی‌های اخلاقی: همواره شاد و خندان، معمولاً به صورت طعنه‌آمیز صحبت می‌کنه و به موسیقی جاز / Jazz علاقه زیادی داره.

نقل قول:
چوبدستی: چوب افرا (Maple)، با طول 12.5 اینچ، معادل 31.75 سانتی‌متر و مغز ریسه قلب اژدها.

این یه دروغ واضحه. من چوبدستی دارم، ولی نیازی به استفاده ازش ندارم.

گروه هاگوارتز: گریفیندور

پاترونوس: -

زندگی‌نامه:
نقل قول:
الستور توی خانواده‌ای با پدر بریتانیایی و مادر اهل نیواورلئان که یه ساحره وودو بود به دنیا اومد که البته این موضوع فاقد اهمیته و صرفاً جهت طولانی شدن زندگی‌نامه نوشته شده.

می‌دونید... پدرم در واقع اهل بریتانیا نبود...

نقل قول:
الستور در سن یازده سالگی مثل بقیه به مدرسه جادوگری هاگوارتز رفت و توی گروه گریفیندور جا گرفت. بعد از فارغ‌التحصیلی از هاگوارتز، الستور خیلی گیج شده بود که حالا با زندگیش چی‌کار کنه، و برای همین از مادرش کمک خواست، چون پدرش توی یه سیرک جادویی کار میکرد و تقریباً هیچ‌وقت پیششون نبود.

اینجا رو باید واضح‌سازی کنیم، هوم؟ پدرم در واقع تو یه سیرک جادویی کار نمیکرد و نمیکنه... پدرم یه شیطانه که مادرم با جادو احضار کرد و باهاش ازدواج کرد و... آره دیگه.

نقل قول:
و مادرش هم چون خیلی تشویقش میکرد که دنبال علایقش بره و همیشه حمایتش میکرد، یک مقدار زیادی علایق این بچه به گوزن‌ها و رنگ قرمز رو جدی گرفت و بهش دوتا شاخ گوزن کوچیک و چشمای قرمز داد، که البته الستور حسابی کیف کرد و افسردگی بعد از فارغ‌التحصیلیش هم درمان شد. و بعد هم تصمیم گرفت بره دنبال حرفه گویندگی رادیو و انقدر به کارش علاقه پیدا کرد که از مامانش خواست صداش رو هم رادیویی کنه حتی که همیشه در حال گزارش دادن باشه!

چرنده. صدا و ظاهرم کاملا از پدرم به ارث رسیده و فقط با معجون مرکب پیچیده توی هاگوارتز خودم رو کاملا شبیه انسان میکردم... البته که نمیخوایم بدونیم به سر اونی که شبیهش میشدم، چی اومده بود، درسته؟

نقل قول:
همچنین یه عصا برای خودش خرید و یه رادیو توش جاسازی کرد که همه‌جا بتونه از صداهای رادیویی مختلف واسه پرت کردن حواس ملت، یا رفتن رو مخشون یا حتی در گفت‌گوهای عادی استفاده کنه، چون قطعاً این کاریه که آدم‌هایی که از سلامت روان کامل برخوردار هستن انجام میدن، البته نباید فراموش کرد عصا باعث افزایش استایل میشه و یک سلاح سرد عالیه، وقتی هم کاری نداره عصاشو هرجا بخواد ول میکنه و سایه‌ش طبیعتا برمیداره و هروقت خواست دوباره میده بهش، که خب باز هم یک همزیستی مناسب و خوبه.

عصا و سایه... آره. اونا هم حاصل همکاری شیطانی - جادویی مادر و پدر عزیزمه. شاهکار کردن، نه؟

همچنین کت و شلوار قرمز میپوشه که همیشه تو چشمه، و انقدر از تکنولوژی‌های جدید مثل فیلم‌برداری و عکسای جادویی متحرک متنفره که توی همه‌شون به صورت شطرنجی میفته و گند میزنه تو عکس و کلاً نمیشه باهاش عکس دسته‌جمعی گرفت. آها! سایه‌ش هم مستقله و خیلی وقتا سعی میکنه بکشونتش توی دیوار، یا از تو دیوار در بیاد، یا بره ملت رو اذیت کنه یا از این کارای خوب خوب، چون خب بهرحال مگه یه مرد بدون لبخند و سایه‌ش چی برای عرضه داره؟
زمانی که عصبانی میشه شاخ‌هاش رشد میکنن، نور سبزی در محیط تابیده میشه و تمام چشمش سیاه میشه به غیر از مردمکش که همچنان قرمز و درخشان باقی میمونه، سرعتش به شدت زیاد می‌شه و می‌تونه خیلی سریع حریفش رو از پا در بیاره.

تنها کسی که می‌تونه بدون خطر کشته شدن یا قطع شدن انگشتاش به الستور نزدیک بشه، یا حتی از سر و کولش بالا بره، گابریل دلاکور هست، که نشون‌دهنده دوستی نزدیک این دو نفره.
محل زندگی ایستگاه رادیویی
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شناسه قبلی آرسینوس جیگر، فنریر گری‌بگ، گودریک گریفیندور
اجتماعی
پیام‌ها 89
وفاداری‌ها گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران
گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران
آخرین ورود ۱۴۰۳/۲/۲۹ ۱۰:۱۱
امضا
Smile my dear, you're never fully dressed without one

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: آرایشگاه عمو آگریپا
(۱۴۰۳/۲/۲۹ ۱:۵۰:۳۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: پارک جادوگران
(۱۴۰۳/۲/۲۸ ۰:۱۹:۰۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: تابلوی اعلانات
(۱۴۰۳/۲/۲۶ ۱۷:۲۰:۲۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
(۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱:۱۹:۴۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: سالن تئاتر هاگزمید
(۱۴۰۳/۲/۲۵ ۰:۴۷:۵۱)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.