هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Dinoman2
Dinoman2


شخصی
شناسه نمایشی گدلوت
عضویت از ۱۴۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۴۵
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۳/۲/۲۶ ۰:۳۰
معرفی شخصیت نام:

گدلوت

گروه: گریفندور

ویژگی های ظاهری:

قد بلند که همواره با ردای خاکستری همراه می‌شود. ابرو های کمانی به هم پیوسته و ریش بزی کوتاه به چهره استخوانی اش ابهت خاصی می‌دهند، اما امان از زمانی که چشم در چشم هایش می‌شوید، دیگر اندازه ارزنی برایش احترام قائل نیستید.
تمام آن عظمت و عصمت در لحظه ای جایش را به قورباغه ناموزونی می‌دهد که سعی دارد شما را طلسم کند. دستان کشیده و لاغرش به مانند آرواره های ملخ به دور ابرچوبدستی حلقه زده اند تا از هیکل نحیف و لاغرش محافظت کنند. کفش های کهنه و موهای بلندی که می‌تواند رقیب جدی ای برای مرلین باشد نشان از کهولت سن و زوال عقل او می‌دهد.

سرگذشت و ویژگی های اخلاقی:

گدلوت، یا گدلوت عصبانی، کنت گدلوت، کنت قورباغه و یک خروار لقب دیگر، همیشه در حال دشنام دادن و فریادزدن است. البته اگر شما هم یکی از صاحبین ابرچوبدستی بودید ولی در طول تاریخ بخاطر ظاهرتون شناخته می‌شدید احتمالا همینقدر کله عصبی داشتید.

باری به هر جهت، گدلوت یکی از صاحبین ابرچوبدستی به حساب می‌آید که توسط پسرش کشته و طعمه مرگ شد. گدلوت علیرغم خشونتش همواره خودش را جزو جادوگران خادم به سفیدی می‌داند. اصلاً برای همین هم صاحب ابرچوبدستی شد. صاحب قبلی را -که تبهکار بود- در درون شکم یک اسب ماده زنده جا داد و به اعماق رودخانه فرستاد تا اسب بیچاره و جادوگر تبهکار با همدیگر تلف شوند.
گدلوت همچنین یکی از پیشگامان جادوی سیاه بوده است که چندین کتاب هم با همین موضوع نوشته است. از وی به عنوان یکی از توسعه دهندگان اصول و مبانی جادوی سیاه در قرون نخستین جادوگری یاد می‌کنند.
هرچند که از بعد از گذشت صدها سال از آن توانایی حیرت انگیز در جادوگری فقط پای لنگان و دهان پر تفی مانده که دشنام می‎‌دهد.
منطقه‌ی زمانی (GMT+1:00) Amsterdam, Berlin, Rome, Copenhagen, Brussels, Madrid, Paris
شناسه قبلی رون ویزلی، کنت الاف، مرلین
اجتماعی
پیام‌ها 2
وفاداری‌ها گریفیندور
گریفیندور
آخرین ورود ۱۴۰۳/۲/۲۷ ۱۲:۵۵

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۳/۲/۲۶ ۰:۲۱:۴۵)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.