هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

جانوران شگفت انگیز: تاریخ اکران اولین فیلم از مجموعه جانوران شگفت انگیز اعلام شد

فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۲/۲۴ ۱۴:۴۰:۰۰ (1623 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص جانوران شگفت انگیز
تصویر کوچک شده به گزارش ورایتی، اولین فیلم از سه گانه سینمایی و اقتباسی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۶ (مصادف با ۲۸ آبان ۱۳۹۵) در سینماها اکران خواهد شد. این تاریخ اکران توسط کمپانی تولید کننده یعنی برادران وارنر (WB) تایید شده است. همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع شما رسانده بودیم، داستان این سه گانه سینمایی اقتباسی از کتاب درسی هری پاتر و دوستانش در مدرسه هاگوارتز با همین نام می باشد و به ماجراهای زندگی نویسنده آن یعنی «نیوت اسکمندر» که یک جانور شناس جادویی است، می پردازد.

داستان این فیلم ها از نظر زمانی هفتاد سال پیش از هری پاتر در شهر نیویورک رخ می دهد. فیلمنامه این سه گانه سینمایی با پیشنهاد خود کمپانی برادران وارنر، توسط «جی.کی.رولینگ» به نگارش در آمده است و تهیه کننده این مجموعه «دیوید هیمن» است که تهیه کننده مجموعه فیلم های هری پاتر نیز بود.
ارزش: 10.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.