هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پاترمور: دست نوشته های جدید رولینگ از جام جهانی کوییدیچ ۲۰۱۴ در پاترمور

فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۲/۲۴ ۱۵:۱۰:۰۰ (1798 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص پاترمور
تصویر کوچک شده وبسایت تعاملی «پاترمور» در قالب گزارش هایی خیالی در بخش روزنامه «پیام امروز» به قلم «جینی پاتر»، خبرنگار کوییدیچ روزنامه، اقدام به انتشار آنلاین مطالب و دست نوشته هایی جدید از خانم رولینگ درباره « جام جهانی کوییدیچ ۲۰۱۴ » می کند. این دوره از مسابقات هم اکنون در صحرای پاتاگونیا در حال برگزاری می باشد و قرار است جینی پاتر به عنوان خبرنگار ویژه در طول ۱۰ روز آینده آخرین خبرها را از این مسابقات پوشش دهد.

ماه گذشته وبسایت پاترمور بخش جدید روزنامه «پیام امروز» را در کوچه دیاگون افتتاح کرد که شامل دو گزارش بود؛ اول خبر افتتاحیه بود و دوم آن که نخستین بازی جام جهانی کوییدیچ ۲۰۱۴ بین تیم های «نروژ» و «ساحل عاج» برگزار خواهد شد.


جهت مشاهده متن کامل، به ادامه خبر مراجعه نمایید.


در اسفند سال گذشته نیز دو دست نوشته طولانی تر از رولینگ در پاترمور با عناوین «تاریخچه جام جهانی کوییدیچ» و «جام جهانی کوییدیچ (۲۰۱۴-۱۹۹۰)» به صورت آنلاین منتشر شده بودند که به عنوان آثار جدید وی معرفی شدند؛ چرا که از نظر تعداد واژگان بیشتر از سایر دست نوشته هایی بودند که وی پیش تر در میان فصل های مختلف کتابها در پاترمور منتشر می کرد.

به نظر می رسد رولینگ هم با نزدیک شدن به جام جهانی فوتبال ماگل ها قصد دارد سرنوشت جام جهانی کوییدیچ دنیای خیالی اش را زودتر تعیین کند ! این مطالب جدید و اختصاصی خانم رولینگ در قالب خبرنگاری مستعار جینی پاتر در پیام امروز را به زودی به فارسی ترجمه خواهیم کرد و در اختیار شما همراهان قرار می دهیم.


ارزش: 10.00 (3 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.