هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

RSS Feed

(1) 2 3 4 ... 11 »
فرستنده سوروس اسنیپ در تاريخ ۱۳۹۳/۹/۱۹ ۱:۱۲:۳۱ (1808 بار خوانده شده) پاترمور
چند روز پیش پاترمور اینسایدر خبر جدیدی در مورد هدیه کریسمی به اعضاش انتشار کرد.

از جمعه (12 سپتامبر) هر روز یک سورپرایز جدید شامل نوشته هایی از رولینگ در مورد کتاب محفل ققنوس ، چندین گالیون طلایی و معجون های جدید ارائه میشود.
فقط کافی است که به پاترمور بروید و به یک معما پاسخ داده تا جایزه آن روز را دریافت کنید.

ارزش: 9.00 (5 رای) - ارزش گذاری این خبر - نظر
فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۲۰ ۱:۰۰:۰۰ (3779 بار خوانده شده) پاترمور
تصویر کوچک شده طبق وعده قبلی، ترجمه فارسی جدید ترین داستانک جی.کی.رولینگ درباره اعضای ارتش دامبلدور را به قلم شخصیت خیالی «ریتا اسکیتر» آماده کردیم. این داستانک حالت گزارشی دارد و در ستون شایعات روزنامه پیام امروز در سایت پاترمور منتشر شده است. محتوای داستانک از وضعیت فعلی شخصیت های محبوب و عضو ارتش دامبلدور خبر می دهد که همگی برای تماشای بازی نهایی جام جهانی کوییدیچ 2014 گرد هم آمدند.

از اینجا می توانید نسخه فارسی آن را دریافت نمایید یا در ادامه خبر، متن کامل را مطالعه کنید. در صورتی که هنوز کتابهای هری پاتر را به طور کامل نخوانده اید، از دریافت فایل یا خواندن ادامه خبر خودداری نمایید.
ارزش: 10.00 (13 رای) - ارزش گذاری این خبر - ادامه | 18603 حرف در ادامه متن | نظر
فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۲۳:۰۰:۰۰ (4099 بار خوانده شده) پاترمور
تصویر کوچک شده همانطور که قبلاً به اطلاع شما رسانده بودیم، جی.کی.رولینگ طی دو ماه اخیر همزمان با جام جهانی فوتبال اقدام به انتشار آنلاین داستانک ها و مطالب جدیدی در شاخه جام جهانی کوییدیچ 2014 کرده است. وی به شکل خلاقانه و جدید در بخش پیام امروز سایت پاترمور به قلم جینی ویزلی، خبرنگار ورزشی روزنامه پیام امروز، گزارشات بازی ها را منتشر می کرد. روز گذشته در اقدامی جدید به جای شخصیت جینی ویزلی، روزنامه پیام امروز در سایت پاترمور با خبری از طرف ریتا اسکیتر معروف به روز رسانی شد که عنوان آن «گردهمایی ارتش دامبلدور در بازی نهایی جام جهانی کوییدیچ» بود.

این مطلب روزنامه ای جدید، داستانکی گزارش مانند از وضعیت فعلی هری پاتر 34 ساله و دوستانش است که در جام جهانی کوییدیچ در جایگاه ویژه تماشاگران خاص، شاهد بازی نهایی جام خواهند بود. در این گزارش ریتا اسکیتر علاوه بر جینی و هری، به وضعیت فعلی زندگی فرزاندان آنها و همچنین رون و هرماینی ،نویل لانگباتم و همینطور لونا لاوگود وهمچنین فرزندان همه آنها پرداخته است.
ارزش: 9.00 (15 رای) - ارزش گذاری این خبر - ادامه | 8210 حرف در ادامه متن | نظر
فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۳/۲/۲۴ ۱۵:۱۰:۰۰ (1781 بار خوانده شده) پاترمور
تصویر کوچک شده وبسایت تعاملی «پاترمور» در قالب گزارش هایی خیالی در بخش روزنامه «پیام امروز» به قلم «جینی پاتر»، خبرنگار کوییدیچ روزنامه، اقدام به انتشار آنلاین مطالب و دست نوشته هایی جدید از خانم رولینگ درباره « جام جهانی کوییدیچ ۲۰۱۴ » می کند. این دوره از مسابقات هم اکنون در صحرای پاتاگونیا در حال برگزاری می باشد و قرار است جینی پاتر به عنوان خبرنگار ویژه در طول ۱۰ روز آینده آخرین خبرها را از این مسابقات پوشش دهد.

ماه گذشته وبسایت پاترمور بخش جدید روزنامه «پیام امروز» را در کوچه دیاگون افتتاح کرد که شامل دو گزارش بود؛ اول خبر افتتاحیه بود و دوم آن که نخستین بازی جام جهانی کوییدیچ ۲۰۱۴ بین تیم های «نروژ» و «ساحل عاج» برگزار خواهد شد.


جهت مشاهده متن کامل، به ادامه خبر مراجعه نمایید.
ارزش: 10.00 (3 رای) - ارزش گذاری این خبر - ادامه | 2883 حرف در ادامه متن | نظر
فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ ۱۳:۳۰:۰۰ (1562 بار خوانده شده) پاترمور
تصویر کوچک شده جی.کی.رولینگ هفته گذشته در توییتر خود اعلام کرده بود که اگر تیم مورد علاقه اش در جام قهرمانی شش ملت مسابقات راگبی موفق شود، هواداران هری پاتر هدیه ای جذاب دریافت خواهند کرد. حالا به نظر می رسد این اتفاق افتاده است.

اثری جدید و ۲۴۰۰ کلمه ای از خانم رولینگ با عنوان «تاریخچه جام جهانی کوییدیچ» در وبسایت پویا و تعاملی پاترمور منتشر شده است. قسمت اول این اثر کوتاه و جدید خانم رولینگ جمعه به شکل آنلاین در دسترس کاربران پاترمور قرار گرفت و گفته می شود که قسمت دوم آن ۲۱ مارچ (اول فروردین) به طور آنلاین منتشر می گردد.


جهت مشاهده متن کامل به ادامه خبر مراجعه نمایید.
ارزش: 7.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر - ادامه | 3237 حرف در ادامه متن | 4 نظر

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.