هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


matilda
matilda


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: نیمفادورا تانکس

ولی فقط تانکس یا نهایتا دورا صداش کنید! خیلی حساسه رو این موضوع!

سن: 25 سال در زمان مرگ

گروه: هافلپاف

پاترونوس: ابتدا یه خرگوش بوده که بعد از عاشق ریموس شدن، تبدیل به گرگ میشه.

معرفی شخصیت:
تانکس، فرزند آندرومدا بلک و تد تانکس بود که از این لحاظ دورگه محسوب میشه. وارد گروه هافلپاف میشه و بعد از فارغ التحصیلی به وزارت سحر و جادو میره تا کارآگاه بشه و زیر نظر مودی چشم باباقوری، موفق میشه. با برگشت لرد ولدمورت، به محفل ققنوس میپیونده و در اونجا کم کم عاشق ریموس لوپین میشه.
با اینکه ریموس هم به تانکس علاقه مند میشه ولی به خاطر سن و وضعیت گرگینگی اش، حاضر به تن دادن به این عشق نمیشه تا اینکه بلاخره با هم ازدواج میکنند و حاصل ازدواجشون تدی به دنیا میآید.
در شب نبرد هاگوارتز، ریموس به تانکس میگه که تدی امشب به مادرش نیاز داره و تانکس جواب میده : "اون تا صبح میخوابه و مثل باباش خروپف میکنه... این تو هستی که امشب به من نیاز داری"
تانکس توسط بلاتریکس لسترنج (دخترعموی مادرش) کشته میشه و ریموس هم توسط دالاهوف. تدی(ادوارد) ریموس لوپین، پیش پدر بزرگ و مادربزرگش فرستاده میشه تا بزرگ بشه که بعدا عاشق ویکتوریا ویزلی میشه.

ویژگی های ظاهری:
تانکس، یک دگرگون نما هست. یعنی قابلیتی مادرزادی و جادویی داره که میتونه تغییر شکل، تغییر رنگ و ... بده. این تغییرات میتونه جزیی یا کلی باشه. به همین دلیل تونست در قسمت استتار ِ آزمون کارآگاهی بالاترین نمره رو کسب کنه.
این خاصیتش ارادی و غیر ارادی هست. یعنی بعضی اتفاقات عاطفی، مثل وقتی که عاشق شده بود، روی قدرت دگرگون نمایی اش تاثیر میذاره.
رنگ موهاش قهوه ای خرمایی هست و کوتاه به صورت سیخونکی ولی اغلب اوقات و قبل از عاشق شدن صورتی یا بنفش روشن بود! ( تو فیلم ولی موهاش تا روی شونه اش بلند بود!)
شناسه نمایشی نیمفادورا تانکس
محل زندگی پیش ریموس و تدی
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل کارآگاه
علاقه‌مندی‌ها دوئل
اطلاعات بیشتر برو پی کارت بی ناموس!
عضویت از ۱۳۹۲/۷/۱ ۲۱:۴۷
اجتماعی
پیام‌ها 56
آخرین ورود ۱۳۹۹/۸/۳ ۲۳:۳۶
امضا زمانی که نا امید شدی به یاد بیار که تاریک ترین ساعت شب نزدیک ترین لحظه به طلوع خورشید هست

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.