هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


augustus
augustus


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۶/۴/۱۵ ۲:۲۰
معرفی شخصیت نام: مرلین
نام خانوادگی: کبیر
گروه: گریفیندور

مرلینِ کبیر، جادوگری به قدمت تمام اعصار! جادوگری برای تمام فصول! پیامبری برای برطرف کردن تمام نیاز های شما. مرلین، همان جادوگری است که شما در تاریک ترین و غم انگیز ترین لحظاتتان از وی کمک می خواهید. وی همان شخصی است که در تمام وجوه زندگی شما تبلور یافته و لحظه ای نیست که بدون استمداد از ریش یا پیژامه وی، بگذرد.
مرلین، جادوگری زاده شده توسط پلیدی و خدمتگذار روشنایی! همین تضاد در آفرینش وی، باعث می شود که مرلین همواره در بطن ماجراها باشد و هر دو نیروی خیر و شر، وقتی که در حال قتل عام یک دیگر هستند، از او کمک بخواهند. در حقیقت استیون اسپیلبرگ در فیلم نجات سرباز رایان، از این ضرب المثل قدیمی بریتانیایی در زمان جنگ بین طرفداران شاه آرتور و دشمنان وی، زمانی که دشمنان در حال دستیابی به پیروزی بودند بیان شد، استفاده کرده است:
نقل قول:
- نترسید بچه ها، مرلین با ماست!
- اگه مرلین با ماست، پس کی با اوناست که اینطوری دارن دهنمونو ... ؟

اراده مرلین، همان جادویی است که در چوبدستی شما در جریان است. قدرت مرلین، همان قدرت طلسم هایی هست که آن ها را اجرا می کنید و خرد او، خرد تمام دانشمندان دنیای جادوگری است زمانی که سعی دارند تا جادویی جدید را ابداع کنند و در اختیار دنیای جادوگری قرار دهند. مرلین، همان فردی است که اولین بار از جادو استفاده کرد و بنا بر پیشگویی ها، آخرین فردی هم هست که از آن استفاده می کند.
من، مرلین کبیر، بار دیگر برگشته ام تا در خدمت جامعه ی جادوگری باشم، با چوب جادوگری جدیدی با طول 35 سانتی متر و از چوب عصایی که در دستم میگیرم؛ پیرتر از همیشه، خسته تر از قبل ولی با تجربه تر از گذشته و قوی تر از تمام دوران هایی که زندگی کرده ام! قامت خمیده و سن زیادم هرگز نتوانستند جلوی مرا برای نشان دادن قدرت بیکرانی که جادو برای ما فراهم می آورد را بگیرند!
مرلین با استفاده از سرویس پست الکترونیک پیشرفته خود (malakooti mail) می تواند در کسری از ثانیه از نیاز های بندگانش با خبر شود و آن ها را اجابت کند. پس هم اکنون گوشی جادویی خود را برداشته و با مرلین راز و نیاز بکنید!
شناسه نمایشی مرلین کبیر old
محل زندگی دین و ایمون خبری نیست
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل پیامبر
اطلاعات بیشتر در این شناسه مرلین آرمیده است
جادوگری که بود
جادوگری که خواهد بود.


عضویت از ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۱:۴۸
اجتماعی
پیام‌ها 703
آخرین ورود ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۸:۱۰

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
(۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۳۱:۵۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: حمله!!!!!!
(۱۳۹۷/۱۰/۴ ۱۸:۴۰:۱۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: خانه ی سالمندان!
(۱۳۹۷/۹/۲۸ ۱۵:۴۹:۲۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: افسانه لرد ولدمورت
(۱۳۹۷/۹/۲۸ ۱۴:۵۰:۰۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: فروشگاه زونکو
(۱۳۹۷/۹/۲۸ ۱:۰۸:۴۴)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.