هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز یک: زیستگاه آن‌ها > «جانی دپ» ایفاگر نقش «گریندلوالد» در فیلم «جانوران شگفت انگیز»

«جانی دپ» ایفاگر نقش «گریندلوالد» در فیلم «جانوران شگفت انگیز»

ارسال شده توسط تد ریموس لوپین در ۲۶ آبان ۱۳۹۵ | ( : 1374)

دیوید یتس و دیوید هیمن, کارگردان و تهیه کننده‌ی مجموعه فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه‌های آنها در گفتگوی اخیر خود با وبسایت لیکی کالدرون از حضور دامبلدور جوان در قسمت دوم فیلم و بازیگر نقش گلرت گریندلوالد خبر دادند.

دیوید یتس تاکید که در فیلم دوم آلبوس دامبلدور جوان حضور خواهد داشت و در چند صحنه‌ی مهم کنار نیوت اسکمندر خواهد بود اما هنوز بازیگری برای این نقش انتخاب نکرده اند و مایکل گمبون که ایفای نقش دامبلدور در مجموعه‌ی هری پاتر را بر عهده داشت, در نقش دامبلدور جوان ظاهر نخواهد شد.

همچنین خبر حضور جانی دپ که هفته ی پیش در رسانه ها آمده بود,‌ توسط یتس و هیمن تائید شد و این هنرپیشه ی سرشناس در نقش گلرت گریندلوالد ظاهر خواهد شد. هیمن اضافه کرد:" گریندلوالد شخصیتی به یاد ماندنی است و باید کسی نقشش را بر عهده می‌گرفت که از پس عظمتش بر بیاید. جانی دپ بازیگر خوبی است که به انتخاب نقش‌های عجیب علاقه دارد."

فیلم دوم بیشتر در پاریس و بخش هایی از آن در انگلستان اتفاق می‌افتد و داستان آن کمتر روی جانوران جادویی و بیشتر روی گریندلوالد متمرکز خواهد بود که در فیلم اول حضوری کوتاه دارد.

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
JUSTDRACO
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۵ ۲۲:۵۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۵ ۲۲:۵۹
عضویت از: ۱۳۹۵/۱/۱۸
از: کاخ مالفوی ها
پیام: 52
 بازیگر
خداوندااااا. بازیگر مورد علاقه ی من. رد خور نداره فیلمش البت اگه این خبر درست باشه. نقشای عجیب تو خونشه. من که تو پوست خودمم نیستم.

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.