هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز دو: جنایات گریندل‌والد > اطلاعات جدید از فیلم جانوران شگفت انگیز دو

اطلاعات جدید از فیلم جانوران شگفت انگیز دو

ارسال شده توسط دوریا بلک در ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ( : 412)

از زمان پایان یافتن متن نمایشنامه‌ی جانوران شگفت انگیز دو که هنوز عنوان مشخصی ندارد، شایعات زیادی راجب بازیگران و صحنه‌های فیلم برداری شنیدیم.

چندی پیش رولینگ در اکانت خود توییتی زد که حدس و گمانه‌ی زیادی راجب صحنه های هاگوارتز این فیلم برانگیخت. امیدواریم او اطلاعات بیشتری در این باره دهد.

در واقع برداشت از متن جی کی رولینگ کاملا آزاد است اما شکلک هایی که او برای گذاشتن در عنوان انتخاب کرده و شیردال هایی که در دو طرف اسمش را همراهی می‌کنند، اشاره‌ای به فیلم دوم این سری است.

برای اضافه کردن پیاز داغ مطلب، خدمه‌ی تولید در مکان فیلم برداری
( Lacock Abbey) دیده شده‌اند. همچنین در سایت اطلاع دادند که ابی از 21 آگوست تا 16 سپتامبر ( سی مرداد تا بیست و پنجم شهریور) برای فیلم برداری بسته است.

گرچه که آنها چیزی راجب فیلم در حال تولید نگفتند اما مکان فیلم برداری همان جایی‌ست که بزرگترین مدرسه‌ی جادوگری قرار دارد؛ هاگوارتز!

حتی امکان فیلم برداری از قسمت های فلش بک و قدیمی با توجه به انتخاب بازیگر جوان برای شخصیت های قدیمی، در فیلم دو وجود دارد.


نظر شما در مورد فیلم برداری در ابی چیست؟ آیا صحنه‌های هاگوارتز است؟
منتظر نظرات شما هستیم!

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.