هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز سه: رازهای دامبلدور > تعویق تولید قسمت سوم فیلم جانوران شگفت انگیز

تعویق تولید قسمت سوم فیلم جانوران شگفت انگیز

ارسال شده توسط دوریا بلک در ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ | ( : 2828)

تولید فیلم جانوران شگفت انگیز 3 به طور رسمی تا پایان پاییز 2019 به تعویق افتاده است.
برادران وارنر تایید کردند، که مطابق گزارشات قبلی، تولید فیلم جانوران شگفت انگیز 3 تا اواخر پاییز به تعویق می افتد. تولید قسمت سوم از پنج گانه جانوران شگفت انگیز جی.کی.رولینگ در اصل قرار بود تابستان امسال شروع شود؛ اما چند ماهی به تعویق افتاده است.


توضیحاتی نیز برای این خبر ارائه شده است:

نقل قول:

فیلم برداری تا رسیدن زمان مناسب تری عقب می افتد.گروه تولید جانوران شگفت انگیز به معنای واقعی کلمه ،فیلم قبلی جانوران شگفت انگیز،جنایات گریندل والد، را که حدود 650 میلیون دلار برای برادران وارنر درآمدزایی داشته است را به خوبی تحویل دادند و برای یک ارائه خوب دیگر، فیلم سوم مدت زمان بیشتری را برای پیش تولید نیاز دارد. حقیقتا، جانوران شگفت انگیز 3 به آمادگی بیشتری برای فیلم برداری احتیاج دارد. به بازیگران نیز برای این تعویق اطلاع داده شده است تا بتوانند برنامه ی کاری خود را هماهنگ کنند. مدیریت قبلی برادران وارنر، تمایل بیشتری برای رسیدن به روز انتشار داشت و به همین دلیل شایعاتی مبنی بر انتشار فیلم در سال 2020 پخش شد. تیم اجرایی اما رویکرد جدیدی را برای اطلاع رسانی از تولید محصولات بزرگ در پیش گرفته است.


اطلاعات بیشتر به محض بارگذاری داده خواهد شد. هنوز هیچ خبری مبنی بر به تعویق افتادن زمان انتشار از نوامبر 2020 در دسترس نیست.

( : 2) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
RJS
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۹/۹ ۲۳:۳۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۹/۹ ۲۳:۳۶
عضویت از: ۱۳۹۸/۹/۹
از:
پیام: 1
 جانوران شگفت انگیز
قبلی که خیلی خوب بود و چیزای جالبی توش بود که تو کتابش نبود مثلا اون دختره که میتونست شبیه مار بشه طبق گفته ولدمورت بشه یا مثلا برادر سوم دامبلدور که جالب بود
Miadbanayi39
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۸:۴۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۸:۴۳
عضویت از: ۱۳۹۷/۵/۲۸
از: Wizardry pardic
پیام: 158
 جانوران شگفت انگیز
خدایا نمیدونم چجوری بگم ! اسطورس جی.کی.رولینگ ، من هروقت قسمت های اچ دی هری پاتر میومد میشستم از قسمتای اولش میدیدم ! مثلا جام آتش که اومد نشستم از یک تا ۴ دیدم و قسمت پنج که اومد دوباره از اول تا ۵ نشستم دیدم . حالا مجبورم هر قسمت جانوران میاد از ۱ خودش شروع کنم و تا قسمت ۷ هری پاتر برم ! خوشحال میشم زودتر قسمت ۳ جانوران شگفت انگیزو ببینم و از همه مهم تر بفهمم چه بلایی سر کویینی میاد !

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.