هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز سه: رازهای دامبلدور > دیوید هیمن: فیلمنامه‌ی جانوران شگفت‌انگیز 4 هنوز شروع نشده است.

دیوید هیمن: فیلمنامه‌ی جانوران شگفت‌انگیز 4 هنوز شروع نشده است.

ارسال شده توسط یوآن آبرکرومبی در ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ( : 542)

همه‌ی ما مشتاقانه منتظر اکران فیلم سوم سری جانوران شگفت‌انگیز، یعنی رازهای دامبلدور هستیم. امّا از طرفی دیگر، از همین حالا هم زمزمه‌هایی در مورد فیلم چهارم به گوش می‌رسند. زمزمه‌هایی که باعث به وجود آمدن میلیون‌ها سؤال در اذهان طرفداران دنیای جادویی شده‌اند: فیلم چهارم در چه لوکیشنی اتفاق خواهد افتاد؟ آیا شخصیت‌های جدیدی در کار خواهند بود؟ اصلاً عنوان آن چه خواهد بود؟


اگرچه فعلاً جوابی برای این سؤالات نداریم، امّا به هر حال، جشنواره‌ای که شعبه‌ی ژاپن کمپانی برادران وارنر با هدف تبلیغ فیلم رازهای دامبلدور در توکیو برگزار کرد، باعث افشا شدن جزئیاتی هرچند کوچک شد.


دیوید هیمن، تهیه کننده‌ی سری فیلم‌های هری پاتر و همینطور جانوران شگفت‌انگیز که در این جشنواره در قالب ویدیویی از پیش ضبط شده حضور داشت، اکثراً در مورد اکران فیلم سوم صحبت کرد و همچنین به سؤالات توئیتری هواداران نیز پاسخ داد.


یکی از آنها پرسیده بود که آیا در آینده نیوت به ژاپن سفر خواهد کرد؟ در جوابی که هیمن به این سؤال داد، نکته‌ی جالبی به چشم می‌آید:


خب، ما هنوز نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم بعدی رو شروع نکردیم. باید ببینیم چی میشه. ولی اگه به نظر من باشه، حتماً میریم ژاپن.


راستش را بخواهید، کمی عجیب به نظر می‌رسد که آنها هنوز نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم چهارم را شروع نکرده‌اند. البته دلایلی را هم می‌توان برای این دیرکرد حدس زد. مثلاً اینکه آنها اول می‌خواهند ببینند که هواداران دقیقاً از چه المان‌ها و ویژگی‌های فیلم سوم خوششان می‌آید تا در فیلم چهارم، بیش از پیش روی آنها مانور دهند.


به هر حال، در مورد آینده‌ی سری فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز چه نظری دارید؟ آیا کشور ژاپن پتانسیل این را دارد که یکی از لوکیشن‌های بعدی فیلم‌ها باشد؟

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.