هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


alllllx
alllllx


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۲:۲۰
معرفی شخصیت نام : الکس سایکس


لقب: الکس

خون: اصیل

اخلاق:
باهوش و کنجکاو، رازدار، جدی اما نه خالی از شوخ طبعی، به سختی به کسی اعتماد خواهم کرد و حتی وقتی اعتماد کردم به این سادگی در مورد خودم چیزی نخواهم گفت. با این حال برای افراد داخل دایره اعتمادم هر کاری ازم بر بیاد میکنم. سر کلاس ها به درس دقت خواهم کرد و همواره جلوتر از اساتید کتاب ها رو مطالعه خواهم کرد.

(چوبدستی): چوب درخت فندق ریسه قلب اژدها و نگین چشم اژدها قد ۲۴سانتی

جارو: آذرخش

پاتروناس: مار کبری

گروه : اسلیترین

توانایی: دفاع در برابر جادوهای سیاه و یادگیری فوقالعاده و هوش قوی در دفاع

سپر مدافع :اکسپکتوپاترونوم

زندگی نامه:
.
از همان کودکی علاقه شدید خود به مطالعه و فراگیری را با مطالعه جزء به جزء کتاب ها و بلافاصله پس از رسیدن به سن کافی برای ورود به مدرسه هاگوارتز اعزام شد. با دور ماندن از حاشیه ها و پیگیری درس ها و یادگیری به زودی در چشم اساتید و حتی مدیر مدرسه چنان درخشید که و این وظیفه او را واداشت تا توجه بیشتری به باقی دانش آموزان مدرسه موطوف کند و خیلی زود با استفاده از رابطین و بیشتر مواقع مهارت زیادی که در به دست اوردن اطلاعات داشت، تبدیل به یکی از مطلع ترین دانش آموزان مدرسه از تمام راز های ساختمان و دانش آموزانش شد.


راز: این مقدار از شخصیت و گذشته الکس از کسی پنهان نیست، اما بخش دیگری وجود دارد که هیچ کس در مورد آن نمیداند، و آن علاقه ذاتی او به خون است.
توانایی مخفی: خوناشام*
شناسه نمایشی الکس سایکس
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۵:۴۲
اجتماعی
پیام‌ها 31
وفاداری‌ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ ۱۴:۰۳
امضا Eskandar
بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.