هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Haseul_luckwood
Haseul_luckwood


شخصی
شناسه نمایشی دراکو مالفوی
عضویت از ۱۴۰۲/۷/۱۱ ۲۱:۰۸
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ ۵:۰۰
معرفی شخصیت مشخصات

نام : دراکو
نام خانوادگی : مالفوی
مادر : نارسیسا بلک-مالفوی
پدر : لوسیوس مالفوی
رده ی خونی : اصیل زاده
جنسیت : جادوگر
محل تولد : بریتانیا
سال تولد : ۵ ژوئن ۱۹۸۰
محل زندگی : لندن / عمارت مالفوی
ملیت : بریتانیایی
فرزند : تک فرزند
تایپ: INTJ_A ( خداییش تایپم همینه😂 )

مشخصات جادوگری

محل تحصیل : هاگوارتس
گروه : اسلیترین
جارو : نیمبوس ۲۰۰۱
چوبدستی : چوب زالزالک با مغز موی تک شاخ
پاترونوس : طاووس
وضعیت درسی : از دانش اموزان برتر، ارشد گروه
جبهه :ارتش تاریکی / مرگخوارانمشخصات ظاهری

رنگ مو : بلوند یخی
رنگ چشم : خاکستری مایل به آبی کمی هم نقره اس
سبک استایل : معمولا کت و شلوار سیاه برند
سبک مو : موهای شونه شده و چتری


ویژگی های اخلاقی

قلب پاکی دارد ولی معمولا زود قضاوت می شود. متنفر از خانواده اش. از بیرون خودخواه ولی با دوستان واقعی اش مهربان و بامزه. به شدت شوخ طبع. با کسی که دوستش دارد خجالتی:)


علایق

جادوی سیاه
معجون سازی
خواندن رمان
طراحی
جنگل
معمولا تنهایی، ولی بودن با یک دوست واقعی روهم دوست داره
رنگ سبز


تنفرات


ماگل ها
گندزاده ها
کسایی که لیاقت مرکز توجه بودن رو ندارن
پانسی پارکینسون
هرماینی گرنجر
خائنان خون

استعداد

پیانو
همه ی دروس هاگوارتس
جستوجوگر حرفه ای
تدریس
مقاله نویسی
رمان نویسی
طراحی

وضعیت:
دراکو لوسیوس مالفوی تنها نسل باقی مانده ی خاندان اصیل مالفوی بود. پدر و مادرش هردو به جمع مرگخواران پیوسته بودند و در خانواده ی او درمورد هری پاتر زیاده حرف شنیده می شد. در 11 سالگی به هاگوارتز رفت و در اولین ملاقاتش با هری پاتر از او درخواست دوستی کرد ولی هری قبول نکرد. هری و دراکو دشمن شده بودند، دراکو در اسلیترین افتاد. خیلی زود توانست افرادی را در کنارش جمع کند. وینسنت کراب، گرگوری گویل، پنسی پارکینسون، بلیز زابینی و تئودور نات رفقایش بودند. در سال دوم وقتی 12 ساله شد، قصد همکاری با نواده اسلیترین را داشت. دراکو از گندزاده ها متنفر بود و با گذشت زمان زیرک تر شده بود. در سال سوم باعث تایید شدن حکم اعدام کج منقار شد. در سال چهارم با ریتا اسکیتر همکاری کرد ولی با این حال، تنها کسی که قبول داشت لرد سیاه برگشته او بود. او حرف هری را قبول داشت چون پدرش هم همان موقع به لرد سیاه پیوسته بود، دوباره. با وجود اینکه هری در مدرسه خاص بود، دراکو از پیروزی های کوچک لذت می برد. او در سال پنجم ارشد گروه خود شد و رهبر جوخه ی بازرسی بود. در سال ششم دستور قتل آلبوس دامبلدور را داشت و تقریبا موفق شد. توانست مرگخواران را با کمک کمد جا به جایی وارد هاگوارتز کند و خودش تنهایی به برج نجوم برسد. او آلبوس را خلع سلاح کرد و چوب دست کهن همانجا برای او شد. تنها صاحب چوبدستی که چوب را لمس نکرد. دراکو روح تاریکی نداشت پس سوروس اسنیپ دامبلدور را کشت. در سال هفتم به خاله اش بلاتریکس لسترنج در مالفوی مانور درباره هویت اصلی هری پاتر و دوستانش دروغ گفت و آنها را نجات داد. مطمئنا اگر کسی از دراکو میخواست که به مرگخواران نپیوندد او نیز در آغوش لرد سیاه نمیرفت. بعد از جنگ هاگوارتز، او با هم گروهی اش آستوریا گرین گرس ازدواج کرد و حاصل ازدواجشان اسکورپیوس هایپریون مالفوی بود. دراکو نرم تر از پدرش بود، با اینکه سر اصیل بودن حساس بود همچنان توانست پسری خوب و خوش قلب تربیت کند. مرگ آستوریا در سال 2019 بر اثر نفرین خونی، آسیب بدی به دراکو زد. بعد از پایان ماجرای سفر در زمان، او و هری پاتر دوستان خوبی شدند. شاید دوستان صمیمی، کسی چه میداند؟!
محل زندگی عمارت مالفوی
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل فعلا دانش آموز
علاقه‌مندی‌ها کتاب خوندن، فیک نوشتن، بیکاری
اطلاعات بیشتر انسان فضولی تشریف دارم، حتی اگه درحال فشار خوردن باشم میتونم مثل بابام-سوروس توبیوس اسنیپ- پوکر باشم
هیچکس جرعت نمیکنه رو مخم بره چون دماغشو تبدیل به دماغ نداشته ی قاتل بابام میکنم، چیه؟ یه کوچولو کینه ای ولی خیلی غیرتی و حسود-همچنین مغرور ولی واسه دراکو جونم دلسوز- تشریف دارم:)
اجتماعی
پیام‌ها 9
وفاداری‌ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۴۰۳/۱/۳۱ ۰:۴۴

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.