هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


گابریل.دلاکور
گابریل.دلاکور


شخصی
شناسه نمایشی گابریل دلاکور
عضویت از ۱۴۰۳/۱/۲۳ ۲۰:۲۰
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۳/۱/۲۴ ۳:۱۰
معرفی شخصیت نام: گابریل

نام خانوادگی: دلاکور

لقب: گابِر

گروه: ریونکلاو

نژاد: نیمه‌پریزاد-ساحره

پاترونوس: تک‌شاخ

توضیحاتی راجع به خانواده: مادربزرگش پریزاد و پدربزرگش جادوگر بودن و نتیجه‌ش این شد که گابریل هم نیمه‌پریزاد-ساحره‌س. مامانش آپولین و باباش موسیو دلاکور هستن. یه خواهر بزرگ‌تر به اسم فلور داره که یکی از قهرمانان آخرین دوره مسابقات سه جادوگر بود. خانواده‌ای اهل فرانسه هستن و به واسطه ازدواج خواهرش با بیل ویزلی، با خانواده ویزلی از انگلستان پیوند خوردن.

ویژگی‌های ظاهری: پریزادها به زیباییشون شهرت دارن و گابریل هم به خاطر نیمه‌پریزاد بودنش از این ویژگی بهره برده. رنگ موهاش نقره‌ای-بلوند هست و چشمای آبی تیره داره. در نگاه اول همه اونو ورژن کوچیک‌تر خواهرش فلور می‌بینن.

ویژگی‌های اخلاقی: گابریل به شدت دختر شاد و شنگول و خوش خیالیه. همه‌ش دنبال اینه که خوبیو تو بقیه ببینه. معتقده حتی بدترین آدما هم به راه راست هدایت می‌شن و خوبی تو وجودشون هست. بنابراین با همه مهربونه و کلا بعیده اونو یه روز عصبانی یا دلخور پیدا کنین، اما احتمالش بالاس که هرچی می‌گین باور کنه و زود سر کار بره! رابطه خوبی با حیوونا و در و دیوار و گل و طبیعت و اجسام و هرچی بگین داره و از علاقمندی‌هاش ساخت انواع و اقسام حیوانات با جادوئه (نمونه‌ش تو آواتار هست).

زندگی‌نامه: خانواده دلاکور اهل فرانسه هستن و به همین دلیل، خانوادگی به مدرسه جادوگری بوباتون که مختص این کشور هست رفتن و اونجا تحصیل جادوگریشونو به پایان رسوندن. وقتی فلور به نمایندگی از مدرسه بوباتون به همراه قهرمانان دو مدرسه دورمشترانگ و هاگوارتز تو مسابقات سه جادوگر شرکت کرد، گابریل دلاکور به هاگوارتز فراخونده شد تا تو مرحله دوم مسابقات بعنوان شخص عزیزی که فلور باید بره از زیر آب نجاتش بده اونجا حضور پیدا کنه. فلور تو این مرحله شکست می‌خوره و موفق نمی‌شه به گابریل برسه و اونو نجات بده، اما به جاش هری پاتر که یکی دیگه از قهرمانا بود گابریلو نجات می‌ده. این مقدمه‌ای می‌شه برای آشنایی خانواده دلاکور با ویزلی تا جایی که در نهایت فلور با بیل ویزلی ازدواج می‌کنه و به انگلستان نقل مکان می‌کنه، گابریل هم سنت‌شکنی می‌کنه و برخلاف تمام اعضای خانواده‌ش که به بوباتون رفتن، به مدرسه جادوگری هاگوارتز در بریتانیا می‌ره. اونجا کلاه گروه‌بندی گابریل رو نه به خاطر هوش زیادش، بلکه به خاطر قوه‌تخیل بالایی که داره برای ریونکلاو مناسب می‌دونه. گابریل که در حالی بزرگ شد که خواهرش تو مسابقه‌ی مهمی مثل سه جادوگر شرکت داشت، تصمیم می‌گیره به شیوه دیگه‌ای بتونه مثل خواهرش افتخارآفرین خانواده‌ش باشه. برای همین به کوییدیچ رو میاره و به خاطر فرز بودنش و استعدادی که تو جاروسواری داره، جستجوگر تیم کوییدیچ ریونکلاو می‌شه.
محل زندگی هرجا که تو بخوای!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شناسه قبلی لینی وارنر
اجتماعی
پیام‌ها 92
وفاداری‌ها ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران
ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران
آخرین ورود ۱۴۰۳/۲/۲۹ ۲:۰۱

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: خانه شماره دوازده گریمولد
(۱۴۰۳/۲/۲۸ ۱۵:۳۱:۵۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: آرایشگاه عمو آگریپا
(۱۴۰۳/۲/۲۸ ۲:۱۱:۰۷)
انجمن‌ ها نقشه غارتگر
(۱۴۰۳/۲/۲۷ ۱۲:۴۸:۲۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: مغازه ی لوازم موسیقی جادویی پریوت
(۱۴۰۳/۲/۲۷ ۰:۴۸:۵۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: ویلای بزرگ آباء و اجدادی بلک !
(۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۲:۰۷:۴۲)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.