هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

کتاب: هری پاتر، محبوب ترین شخصیت روز جهانی کتاب کودک

فرستنده دلوروس آمبریج در تاريخ ۱۳۹۲/۱/۱۵ ۱۱:۳۰:۰۰ (1101 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص کتاب
تصویر کوچک شده به مناسبت روز جهانی کتاب کودک، نظرسنجی هایی انجام گرفت که در آنها، هم کودکان و هم والدین آنها شخصیت «هری پاتر» را به عنوان محبوب ترین شخصیت کتاب های کودکان انتخاب کردند.

به گزارش دیلی میل، «جی.کی.رولینگ» ، نویسنده کتابهای هری پاتر نیز در بین نویسندگان محبوب کودکان جایگاهی داشت و پس از نویسندگان مطرحی همچون «رولد دال» و «بیتریکس پاتر»، به عنوان سومین نویسنده محبوب کودکان انتخاب شد. نکته قابل توجه در این لیست سه نفره نهایی محبوب ترین نویسندگان کودک این است که نویسنده اول و دوم هر دو سالها پیش درگذشته اند.
ارزش: 7.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
minerva
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۱۶:۲۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۱۶:۲۱
عضویت از: ۱۳۹۲/۱/۳
از: برج گریفیندور
پیام: 44
 پاسخ به هری پاتر، محبوب ترین شخصیت رو...
واقعا جای تبریک داره! جدای از بقیه ی "چیز" هایی که به هر نحوی به هری پاتر ربط داره، باید به خودمون افتخار کنیم که هنوز با هری پاتر هستیم و حتی با تموم شدن کتاب ها و فیلم ها، لحظه ای اسم هری پاتر رو از اسم سایت جادوگران تغییر ندادیم که شاید بتونیم بیشتر دیده بشیم! هری پاتر برای همیشه.

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.