هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Grindelwald
Grindelwald


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ۱۹:۱۰
معرفی شخصیت نام:گلرت
نام خانوادگی:گریندل والد
به انگلیسی:Gellert Grindelwald
چوب دستی:چوب سرخدار باهسته رگ قلب اژدها و چوب دستی کهن
تحصیلات:سال ششم مدرسه دورمسترانگ
قدرت های ویژه:قدرت بی نظیر درجادوی سیاه
ویژگی های ظاهری:موی بلوند،چشم خاکستری،قد اندکی بلند😍
زندگی نامه:گلرت گریندل والد سیاه ترین جادوگر درتمام دوران ها بود که فقط لردوردمورت تونست از لحاظ خباثت به اون برسه.😊
گلرت توی مدرسه دورمسترانگ درس میخوند که اونجا به دانش آموزاشون جادوی سیاه آموزش میدن،توی سال ششم یسری آزمایشات شیطانی انجام میده و باعث مرگ چندتا از همکلاسی هاش میشه بنا براین اخراجش کردن.😬
اون موقع خروج از مدرسه علامت یادگاران مرگ رو روی دیوار مدرسه میکشه بعدش میره خونه عمش باتیلدابگشات.
تو این مدت که خونه خانوم بگشات بوده همش به فکر یادگارن مرگه و بلاخره میره قبر برادران پرو ول رو تفتیش و برسی کنه تا یادگاران مرگو پیدا کنه،اونجا البوس دامبلدور رو میبینه و باهم دوست میشن و پیمان ناگسستنی مینبند که باعث میشه مث دوتا برادر باشن،اونا باهم نقشه میکشن جهان رو تصرف کنن و جادوگران بشن حاکم مشنگ ها،ولی ابرفورث دامبلدور برادرش البوس رو به باد انتقاد میگیره که باعث به وجود اومدن یه مثلث جنگی بین منو البوس و ابرفورث شکل میگیره و این جنگ باعث مردن آریانا دامبلدور میشه که بیمار بوده گلرت هم سر این قضیه از دامبلدور جدا میشه و رابطشون قطع میشه.
بعد مدتی گریندل والد چوب دستی کهن رو از صاحب قبلیش گریگور وویچ یکی از اعضای یادگاران مرگ قرض میگیره(میدزده) و دست به کلی جنایت میزنه این وسط هم کلی از مشنگ ها و فشفشه هارو میکشه💀.
بعد از به قدرت رسیدن گریندل‌والد ، آلبوس دامبلدور به عنوان استاد و پرفسور مدرسه جادوگری هاگوارتز مشغول به تدریس درس دفاع در برابر خباثت هاست و بر خلاف گذشته حالا اون از رویاهای حکومت بر مشنگ ها دست کشیده و هیچ کاری به گریندل والد ندارده تا اینکه رییس اداره کل جادوگری به دیدن دامبلدور میاد و میگه هیچ جادوگری توان مقابله با گریندل والد رونداره و فقط تو میتونی گریندل والد رو نابود کنی ولی آلبوس دامبلدور قبول نمیکنه و میگه که با گریندل والد نمیجنگه . بعد ها مشخص می که آلبوس دامبلدور و گلرت گریندل والد باهم پیمان ناگسستنی بستن ، تا اینکه بعد از مدتی طلسم پیمان خونی که پیش گریندل والد بود توسط نیوت اسکمندر دزدیده شد و به دست دامبلدور رسید و دامبلدورم طلسم را نابود کرد و به جنگ گریندل والد رفت و یه دوئل بی نظیر باهم داشتن،شاهدان این دوئل گفتن که هرگز مثل دوئل دوباره اتفاق نخواهد افتاد.
گریندل‌والد که اونموقع چوبدست کهن رو داشته فکر میکرده شکست ناپذیره اما دامبلدور هم کم کسی نبوده که،میزنه گریندل والد رو شکست میده☹️قدرت چوب دستی بعد شکست گریندل والد میوفته دست دامبلدور وتا زمان مرگش چوبدستی دست دامبلدور میمونه.
بعدش گلرت رو دستگیر میکنن و میندازنش زندان جادویی نورمنگارد.
چندسالی زندان میمونه که سر و کله ولدمورت پیدا میشه و سراغ چوبدستی رو از گلرت میگیره اونم آدرس چوبدستی رو میده و با کمک ولدمورت از نورمنگارد فرارمیکنه الانم اینجا کنار شماست😈
شناسه نمایشی گلرت گریندلوالد
محل زندگی زیر آسمون خدا
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها فلسفه،موسیقی،شکلات دنیای ماورالطبیعه
عضویت از ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۱۱:۲۵
اجتماعی
پیام‌ها 8
وفاداری ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ۲۰:۱۸
امضا تصویر کوچک شده

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.