هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

سایر: سوالاتی که ماگل نت از رولینگ خواهد پرسید

فرستنده پروفسور مينروا ‏مک گونگال در تاريخ ۱۳۸۴/۴/۱۸ ۱۵:۰۰:۰۰ (3366 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص سایر
سایر
«همه پرسی از رولینگ» رسما به پایان رسیده و سه سوال زیر برنده شدند و از رولینگ پرسیده خواهند شد:

1. در کتاب اول آمده که دامبلدور جادوگر سیاه، گریندوالد، را شکست داده. آیا دامبلدور با کشتن او، وی را شکست داده یا اینکه فقط او را از قدرت برکنار کرده، بنابراین آیا او هنوز زنده س؟

ادامه...

2. اهمیت انتخاب های ما به دفعات در کتاب ها تاکید شده است. چرا اهمیت انتخاب لیلی، برای قربانی کردن خودش برای هری بیشتر اهمیت داشت تا انتخاب جیمز برای قربانی کردن خودش برای همسر و فرزندش؟ ظاهرا جیمز می دانست که قدرت رویارویی با ولدمورت را نخواهد داشت بنابراین انتخاب اینکه با وی بجنگد تا به خانواده اش فرصت فرار بدهد، یک نوع قربانی کردن خودش برای خانواده اش محسوب می شود. ولی این فداکاری هیچ محافظ جادویی را برای همسرش بوجود نیاورد و این نشان می دهد که فداکاریش زیاد هم مهم نبود. آیا به خاطر اینه که او در واقع خودش را جلوی آن کسی که می خواست نجاتش دهد، ننداخت و برای همین مرگش کلاس کمتری داشت؟ آیا این مسئله اهمیتی دارد؟ به نظر من انتخابی که او برای نجات همسر و فرزندش کرد همانند انتخاب لیلی برای هری بود؛ ولی تاثیرش شبیه هم نبود! چرا؟!

3. اگر لرد ولدمورت با یک بوگارت رو به رو شود، چه چیزی را می بیند؟

این سوالات در 16 جولای از رولینگ پرسیده می شوند. اگر به یکی از این سوالات در پایان کتاب های هری پاتر جواب داده شود و رولینگ در حال حاضر به آن جواب ندهد، سوال دیگری که رای بیشتری آورده جای آن را می گیرد.

بر گرفته شده از ماگل نت
ارزش: 1.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
imago
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۱۸ ۱۹:۴۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۱۸ ۱۹:۴۷
عضویت از: ۱۳۸۳/۷/۲۰
از: کجایی؟
پیام: 333
 Re: سوالاتی که ماگل نت از رولینگ ...
به نظر من سوال سه از همه بهتره

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.