هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > سریال هری پاتر > اقتباس سریالی جدید هری پاتر با بازیگران جدید

اقتباس سریالی جدید هری پاتر با بازیگران جدید

ارسال شده توسط دلفی old در ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ | ( : 474)

مجله ورایتی گزارش میکند:
یک مجموعه تلوزیونی "هری پاتر" رسما توسط اچ بی او مکس در دست ساخت قرار گرفته است.
اخبار یک سریال بر اساس مجموعه کتاب های بسیار محبوب جی. کی. رولینگ ابتدا سوم آوریل به بیرون درز کرد اما جزییات آن حالا تایید شده اند.
هرفصل سریال بر اساس یکی از کتاب های مجموعه خواهد بود و سازندگان آن را یک "مجوعه ده ساله" توصیف کرده اند. این مجموعه بازیگرانی کاملا متفاوت از مجموعه فیلم های هری پاتر خواهد داشت.
کسی بلویس مدیرعامل و ریاست محتوایی اچ بی او مکس می گوید: "ما از این که به بینندگان به شکل کاملا جدیدی فرصت کشف هاگوارتز را می دهیم، بسیار خوشحالیم." او همچنین ادامه داد: "هری پاتر یک پدیده فرهنگی است و واضح است که عشق و عطش پایداری نسبت به دنیای جادوگری وجود دارد. این مجموعه جدید اچ بی او مکس در همکاری با تلوزیون برادران وارنر و جی. کی. رولینگ، هر یک از این کتاب های به یاد ماندنی را که هواداران در تمام این سال ها عاشقشان بوده اند را عمیقا کنکاش خواهد کرد."
اچ بی او مکس در همکاری با برونته فیلم و تلوزیون برادران وارنر تولید را بر عهده خواهد داشت. رولیگ، نیل بلیر و روث کنلی-لتس مجریان تولید خواهند بود. همچنین دیوید هیمن فعلا درحال مذاکره برای پیوستن به مجریان تولید است.
رولینگ می گوید: " تعهد اچ بی او مکس به حفاظت کامل از محتوای کتاب هایم برای من مهم است، و بی صبرانه برای این که بخشی از این اقتباس جدید باشم مشتاق هستم چرا که امکان نمایش درجه ای از عمق و جزییات را فراهم می کند که فقط با یک مجموعه تلوزیونی طولانی در دسترس است."
این خبر پایانی بر سال ها گمانه زنی در مورد تبدیل شدن یا نشدن دنیای جادوگری هری پاتر به یک مجموعه تلوزیونی است.
مشخص است که مجموعه هری پاتر به طور باورنکردنی ای در دامنه گسترده ای از رسانه ها محبوب است. اولین کتاب این مجموعه "هری پاتر و سنگ جادو" در اصل در سال 1997 (1375 ه.ش) و کتاب پایانی مجموعه "هری پاتر و یادگاران مرگ" نیز در سال 2007 (1385 ه.ش) منتشر شدند.
علاوه بر کتاب ها که هریک بسیار پرفروش بودند، هشت فیلم "هری پاتر" ساخته شده است که تا کنون مجموعا بیش از هفت میلیارد و هفت صد میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته اند. همچنین مجموعه تلوزیونی "جانوران شگفت انگیز"، جاذبه های شهربازی، اسباب بازی ها و بازی ها -که شامل بازی ویدیویی به تازگی منتشر شده "میراث هاگوارتز" می باشد.- نیز وجود دارند. به علاوه یک نمایش تئاتربه نام "هری پاتر و فرزند نفرین شده" که دنباله ای برای مجموعه کتاب ها است.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.