هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

کاکورث

ترجمه شده توسط لایتینا فاست در ۲۹-مهر-۱۳۹۶ ۱۵:۱۰ | ( : 634)

کاکورث شهری خیالی در میدلندز انگلستان است که هری یک شب را همراه با خاله، شوهرخاله و پسرخاله اش دادلی در هتل "ریل ویو" گذراند.نام کاکورث پیشنهاد می کند که احتمالاً این شهر یک شهر صنعتی است، و به نظر به وجود مشاغل سخت و محیط پر دود دلالت دارد.

اگرچه در کتاب به طور واضح گفته نشده است، اما کاکورث جایی است که پتونیا، لیلی اونز و سوروس اسنیپ در آنجا بزرگ شدند. وقتی خاله پتونیا و عمو ورنون در تلاش برای فرار از نامه های هاگوارتز هستند به کاکورث سفر میکنند. شاید عمو ورنون فکر میکرده کاکورث مکانی بدون جادو است و نامه ها در آنجا آن ها تعقیب نمیکنند. اما او می بایست بهتر فکر می کرد، بالاخره لیلی اونز خواهر پتونیا، در کاکروث تبدیل به ساحره‌ای با استعداد شد.

در نتیجه این کاکورث بود که نارسیسا و بلاتریکس در ابتدای شاهزاده دورگه، اسنیپ را در خانه ی قدیمی والدینش در آنجا ملاقات کردند. کاکورث دارای یک رودخانه است که از آن عبور میکند. دودکش طویلی که مقابل منزل اسنیپ هاست گواه بر وجود حداقل یک کارخانه ی بزرگ در این شهر است و خیابان های کوچکی پر از خانه های کارگران وجود دارد.

( : 0) مشاهده مطلب در فرمت پی.دی.اف چاپ مطلب

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.