هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


هری.پاتر
هری.پاتر


شخصی
شناسه نمایشی هری پاتر
عضویت از ۱۳۸۲/۱۰/۱۸ ۱۴:۰۳
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۳/۲/۵ ۱۴:۵۰
معرفی شخصیت نام: هری‌ پاتر
القاب: پسری که زنده ماند، پسر برگزیده
گروه: گریفیندور
چوب دستی: هسته پر ققنوس، 11 اینچ، چوب درخت راج
پاترونوس: گوزن

ظاهر:
هری پاتر بسیار شبیه پدرش جیمز پاتر است. البته چشم های او همانند چشم های مادرش، سبز رنگ است. او دارای موهایی قهوه‌ای، قدی متوسط و پوستی سفید است. زخمی همانند صاعقه نیز بر پیشانی اش دارد.

توانمندی ها:

او در طول ادوار تحصیل خویش جزو بهترین جستجوگر های تیم کوییدیچ گریفندور بود. علاوه بر آن نیز توانست بر فن‌ چفت شدگی نیز تسلط نسبی پیدا کند.


داستان زندگی:
هری پاتر در 31 ژوئیه 1980 به دنیا آمد. او تنها فرزندجیمز و لیلی پاتر بود. در سن یک سالگی پدر و مادرش به دست لرد ولدمورت کشته شدند و به دلیلی مقاومت و از خودگذشتگی که مادرش از او در برار لرد ولدمورت نشان داد، او از آن اتفاق جان سالم به در برد و تنها زخمی شبیه به یک صاعقه بر پیشانی اش به جا ماند.

پس از آن تا هفت سالگی در خانه خاله و شوهر خاله در دنیای ماگل ها زندگی میکرد. تا اینکه روزی به وسیله نامه ای که از مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز به دست او می‌رسد به جادوگر بودن خویش پی میبرد. پس از وارد شدن به مدرسه هاگوارتز مسیر زندگی او کاملا دگرگون می شود.

در آن مدرسه دوستان خوبی مانند رونالد ویزلی و هرماینی(هرمیون) گرنجر پیدا می‌کند و همچنین بیشتر با گذشته خودش آشنا می‌شود.

بر اساس یک پیشگویی که در سال پنجم تحصیلش به هری گفته می‌شود، یا هری باید "لرد ولدمورت "را از بین ببرد یا "ولدمورت" باید هری را از پیش رو بردارد و هیچ‌کدام با وجود دیگری قادر به زندگی نخواهند بود.

زمان می‌گذرد و در سال آخر تحصیل هری در هاگوارتز، در طی نبرد بزرگی که در هاگوارتز رخ میدهد هری موفق به شکست دادن لرد ولدمورت شده و صاحب ابر چوب دستی می‌شود.

وی چند سال بعد با جینی ویزلی ازدواج کرد و صاحب سه فرزند به نام‌های جیمز سیریوس، آلبوس سوروس و لیلی لونا شد.
محل زندگی دره گودریک
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل محفلی پاره وقت، کاراگاه تمام وقت
اجتماعی
پیام‌ها 3
وفاداری‌ها ویزنگاموت
ویزنگاموت
آخرین ورود ۱۴۰۳/۲/۲۸ ۱۹:۱۹
امضا

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: بازي با كلمات
(۱۴۰۳/۲/۱۷ ۱۲:۳۵:۱۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: حمله!!!!!!
(۱۴۰۳/۲/۷ ۱۹:۵۰:۰۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۳/۲/۵ ۱۸:۱۷:۲۷)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.