هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


H.Granger
H.Granger


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۳/۴/۲۸ ۲۲:۲۰
معرفی شخصیت نام: هکتور دگورث گرنجر

خون: اصیل زاده

گروه:اسلیترین

پاترونوس:مار

هکتور در 22 مارچ 1973با چشمانی سبز و نافذ که از جد بزرگوارش سالازار اسلیترین کبیر به ارث برده بود، در خانواده ای اصیل متولد شد. مارزبان است و در معجون سازی رقیبی ندارد. قد بلند و موهای مشکی و مرتبش باعث شده بسیاری از دختران هاگواتز برایش نقشه های شومی با معجون عشق بکشند که البته با توجه به هوش بالا و تواناییش در معجون سازی گول هیچ کدامشان را نخورده و هنوز مجرد است.
وی علاقه زیادی به کوییدیچ و اختراع معجون های عجیب و غریب دارد. او در سن 21 سالگی موفق به تاسیس انجمن معجون سازان خبره شد و پس از آن در صدد مرگخوار شدن بر آمد تا امتیاز این انجمن را به سرورش لرد سیاه تقدیم کند. هکتور خیلی زود از کوره در میرود، مغرور و زودرنج است و اگر از کسی عصبانی شود بهترین راه فرار شخص و ظاهر نشدن وی به مدت یک ماه جلو چشمانش است؛ زیرا در غیر این صورت شخص یا به صورت پودر یا احتمالا گرد استخوان برای معجون های هکتور مورد استفاده قرار میگیرد.
شناسه نمایشی هکتور دگورث گرنجر
محل زندگی روی شونه های آریانا!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل خدمت گذاری به ارباب - معجون سازی
علاقه‌مندی‌ها ارباب و هر آنچه ارباب دوست داشته باشن
عضویت از ۱۳۹۳/۴/۲۴ ۲۰:۴۲
اجتماعی
پیام‌ها 956
وفاداری‌ها اسلیترین، مرگخواران
اسلیترین، مرگخواران
آخرین ورود ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ ۱۷:۴۶
امضا
ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!


بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.