هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


پروفسور.بینز
پروفسور.بینز


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۸:۱۰
معرفی شخصیت نام:
پروفسور (yeah baby!)

نام خانوادگی:
بینز

گروه:
اسلیترین!

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
وی که از اساتید به نام و با سابقه کنکور... چیز، هاگوارتز بوده، از عنفوان جوانی سعی بر آموزش و پرورش و ادب و تربیت دانش آموزان هاگوارتز داشته و همواره تلاش خود را برای آموزش بهتر دانش آموزان در کلاس خصوصی درس کرده است. پروفسور بینز که از قدیمی های آموزش می باشد، حتی جان خود را نیز در این راه فدا نموده و به ثروت اندوزی تعلیم و تربیت حتی پس از مرگ خود نیز روی آورده است و سعی دارد تا نسل های متمادی ای از جادوگران و ساحره ها را آموزش داده و از این راه پولی به جیب بزند موجب تعالی آن ها شود.
از دیگر ویژگی های پروفسور، می توان به سابقه طولانی در درس تاریخ جادوگری، تاریخ غیر جادوگری، غیر تاریخ جادوگری و غیر تاریخ غیر جادوگری و دیگر دروس اشاره کرد. به طوری که ایشان در تمام زمینه ها دستی بر آتش دارند و چون دیگر صاحب جسم مادی نیستند، می توانند حتی روی خود آتش نیز باشند!

چوبدستی:
قلم پر!

جارو:
نیمبوس اپتیما

معرفی کوتاه:
پروفسور بینز، استاد درس تاریخ جادوگری هاگوارتز و همچنین استاد پروازی درس تاریخ جادوی سیاه مدرسه دورمشترانگ، از زبده ترین تاریخ دانان عصر معاصر و ماقبل معاصر می باشد. بسیاری او را با هرودوت و ویل دورانت مقایسه کرده اند و بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و به وی لقب فسیل زنده داده اند.
بینز از قدیمی های خلقت بوده و عروج و نزول مرلین کبیر را دیده است. وی که در بسیاری از برهه های مهم تاریخی حضور داشته بود، در این برهه حساس کنونی نیز احساس وظیفه کرد تا بیاید و با تدریس خصوصی درس تاریخ جادوگری که ضریب بسیار زیادی در امتحان سمج دارد، پول پارو کند خدمتی دیگر به جادو و جادوگری انجام دهد.
پرفسور بینز، با صدای جذاب و دلنشینی که دارد، می تواند هر جنبنده ای را به خوابی عمیق فرو ببرد و از این طریق، سهم مهمی را در آرامش های قبل، حین و پس از طوفان دارد.

شناسه نمایشی پروفسور بینز
محل زندگی توی دیوار
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل تدریس خصوصی
علاقه‌مندی‌ها تدریس، پول، کلاس کنکور
اطلاعات بیشتر الفیاس دوج

رون ویزلی

مینروا مک گونگال

بیل ویزلی

ایگور کارکاروف

مرلین کبیر
عضویت از ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۹:۲۳
اجتماعی
پیام‌ها 71
وفاداری‌ها مرگخواران
مرگخواران
آخرین ورود ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ ۱:۰۲
امضا تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: خاطرات مرگخواران
(۱۴۰۲/۷/۱۴ ۱:۴۹:۰۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: بارگاه ملکوتی، شعبه خانه ریدل!
(۱۴۰۰/۹/۲۰ ۱۰:۲۴:۲۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۰/۹/۱۳ ۲۳:۳۱:۰۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: قصر خانواده مالفوی
(۱۳۹۹/۸/۲۲ ۱۱:۲۲:۳۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
(۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۶:۰۹:۱۰)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.