هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Lavida
Lavida


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۶:۲۰
معرفی شخصیت ‹ لونا لاوگود ›

اطلاعات کلی :

★ نام به لاتین : Luna Lovegood

★ متولد : 13 فوریه ۱۹۸۱ در بریتانیا

★ وضعیت خونی : خالص

★ جنسیت : مونث

★ خانواده :
زنوفیلیوس لاوگود (پدر)
پاندورا لاوگود (مادر)
خاندان اسکمندر (خانواده همسر)

★ پاترونوس: خرگوش

★ شغل : جانورشناس جادویی

★ گروه : ریونکلاو

★ وفاداری :
خانواده لاوگود
خانواده اسکمندر
محفل ققنوس
ارتش دامبلدور
مدرسه هاگوارتز

جزییات :

★ ویژگی های ظاهری : او حدود ۱.۵۸ متر قد دارد. موهای بلوند کثیف و چشم های نقره ای رنگ. همونین دارای اندام ظریف و لاغر و پوستی رنگ پریده است.

★ اخلاقیات : لونا دختری نامتعارف بود که خلق و خوی آرام و باورها و ویژگی‌های عجیب و غریبی داشت. او فردی کاملا ناسازگار بود؛ اما ترسی نداشت که نشان دهد واقعا چه گونه فردی است. لونا همچنین باهوش و به‌طوری غیرمعمولی دارای ادراک بود. اگرچه بسیاری فکر میکردند او عجیب و غریب است، اما هری پاتر، هرماینی گرنجر، رون ویزلی، نویل لانگ‌باتم، جینی ویزلی، دین توماس و اولیواندر از جمله افرادی بودند که او را بسیار دوست داشتند. رفتار و صدای لونا اغلب دور و رویایی بود و از مکالمه‌هایی که برایش جالب نبود به سادگی دور میشد. با این حال هر وقت که کسی پدرش یا مجله‌ی او را مسخره میکرد، وضعیت رویایی صدای او ناپدید و صدایی محکم و عصبانی جایگزین آن می‌شد. او روش عجیبی برای ایجاد ناراحتی برای دیگران داشت که از طریق صادق بودن و صراحت بود. هری پاتر این خصیصه‌ی او را «توانایی در صداقت شرم‌آور» توصیف کرده است. او همچنین به ندرت مضطرب یا تحت فشار به نظر می‌رسید، حتی در شرایط سختی مانند زندانی شدن در عمارت مالفوی این موضوع دیده نشد. لونا همچنین در تسلی دادن به دیگران بسیار خوب بود که آن را به خوبی در تسلی دادن به هری پس از مرگ پدرخوانده‌اش نشان داد.

★ تاریخچه : لونا لاوگود در (۱۳ فوریه ۱۹۸۱) متولد شد. در ۹ سالگی مادرش را بر اثر خطا در آزمایش از دست داد و با پدرش زندگی کرد. از سال (۱۹۹۲) تا (۱۹۹۹) در مدرسه جادوگری هاگوارتز تحصیل کرد و در گروه ریونکلاو قرار گرفت. او در سال چهارم تحصیلش به ارتش دامبلدور پیوست و یکی از اعضای مهم آن شد، سازمانی که هری پاتر تدریس و هدایت آن را بر عهده داشت. لونا در نبرد دپارتمان اسرار (۱۹۹۶) و نبرد برج ستاره‌شناسی (۱۹۹۷) شرکت داشت و زمانی که هاگوارتز تحت مدیریت سوروس اسنیپ سقوط کرد و در اختیار لرد ولدمورت قرار گرفت، لونا در رهبری کردن ارتش بازسازی شده دامبلدور کمک کرد.
لونا به دلیل فعالیت های سیاسی که پدرش داشت، توسط مرگ خوران ربوده شد و به منظور باج‌گیری ماه‌ها در سیاه‌چال‌های کاخ مالفوی زندانی شد. در بهار سال ۱۹۹۸ او به همراه چند زندانی دیگر توسط دابی آزاد شدند و او تا زمان شروع نبرد نهایی از جنگ دوم جادوگران در شل کاتج باقی ماند.
پس از پایان این جنگ، لونا به یک جانورشناس جادویی تبدیل شد و به کشف و دسته‌بندی بسیاری از گونه‌های جادویی جدید پرداخت. در همین حین با پسر خانواده اسکمندر، رولف اسکمندر آشنا شد و سر انجام با او ازدواج کرد و صاحب دو پسر دوقلو شد.
هری و جینی پاتر به افتخار او نام دختر خود را لونا گذاشتند‌.
شناسه نمایشی لونا لاوگود
محل زندگی روی ماه 🌙
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل مادر بچهای رولف اسکمندر
علاقه‌مندی‌ها آبیاری بید کتک زن، رنگ کردن دخمه پروفسور اسنیپ، غذا دادن به هیپوگریف ها
اطلاعات بیشتر درونم شعله ها دارم، ولی سبز است رخسارم . . .
عضویت از ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۶
اجتماعی
پیام‌ها 37
وفاداری‌ها ریونکلاو
ریونکلاو
آخرین ورود ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۱۲:۳۱
امضا
Fight so dirty but your love so sweet


برج ریونکلاو، اتاق هفت، تخت سوم


بانک گرینگوتز
ثروت گالیون: 0 | سیکل: 0 | نات: 0

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟؟؟
(۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۰:۴۸:۵۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: آکادمی هنر لندن
(۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۰:۴۵:۴۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: اگه جنسیت شخصیت های هری پاتر مخالف بود اونا چه شکلی می شدن
(۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۰:۱۵:۴۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: گلخانه شیشه ای
(۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۰:۰۶:۰۵)
انجمن‌ ها گلخانه شیشه ای
(۱۴۰۲/۱۱/۲۳ ۰:۰۴:۴۹)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.