هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Goldberg
Goldberg


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۹/۲۰ ۱۴:۴۰
شناسه نمایشی مایکل کرنر
محل زندگی LONDON
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها کوییدیچ - دوئل - جادوی سیاه
اطلاعات بیشتر نام : مایکل کرنر
گروه : ریونکلاو
نژاد : دورگه
سن : 26 سال
چوبدستی : چوب درخت سرخدار، پرققنوس، بیست و هشت سانتیمتر، انعطاف پذیری سخت و مناسب برای دفاع در برابر جادوی سیاه و یا اجرای آن
جارو : نیمبوس 2001
پاترونوس : سنجاب
ویژگی های ظاهری و اخلاقی: پوست روشن، مو های تیره و بلند، به شدت بسیار مهربان و خوش برخورد اما جدی در انجام کار ها، کینه ای نیست اما از حق خودش نمی گذره، به همه کمک میکنه و علاقه به کار گروهی داره.
زندگی خلاصه :
مایکل کرنر، از پدر معمولی و مادری جادوگر در بریتانیا متولد شده است و در سن 11 سالگی به هاگوارتز رفته و تحصلاتش را به پایان رسانده است.
مایکل در تمام دوره تحصیلی خود در رابطه با جادوی سیاه تحقیق کرده و بر آن مسلط شده بود اما هیچوقت از آن استفاده نمی کند، همچنین در دفاع در برار جادوی سیاه تبحر خاصی دارد.
مایکل نفرت خاصی نسبت به ولدمورت و گروه اسلیترین و سالازار اسلیترین دارد و همیشه احترام خاصی برای محفل ققنوس و اعضای آن قائل بود.
از ویژگی های مایکل احساس مسئولیت اوست، تمام مسئولیت ها و کار هایی که به او محول می شود را در کمترین زمان با بهترین نتیجه به اتمام می رساند. شاگرد درس خوانی نبود اما به هرچیزی که علاقه داشت می رسید و برایش تلاش میکرد.
مایکل کارگروهی را بیشتر می پسندد و همیشه برای انجام کارها کوتاه ترین راه را انتخاب می کند. مایکل علاقه زیادی به کوویدیچ داشته و همیشه بعنوان جستجوگر در این تیم برای گروه ریونکلاو بازی کرده.
مایکل فردی تنبل اما باهوش است و هیچوقت از حق خود و اطرافیانش نمی گذرد. او یک شنونده قوی و یک دوست و همدم فوق العاده است.
عضویت از ۱۴۰۰/۹/۱۷ ۱۶:۲۹
اجتماعی
پیام‌ها 7
آخرین ورود ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ ۱۱:۴۵
امضا
AVADA KEDAVRA - IMPERIO - SECTUMSEMPRA - CRUCIO
EXPELLIARMUS - STUPEFY - EXPECTO PATRONUM
ONLY RAVENCLAW

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۰/۹/۲۰ ۹:۵۹:۰۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
(۱۴۰۰/۹/۱۸ ۲۳:۵۲:۲۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
(۱۴۰۰/۹/۱۷ ۱۷:۱۹:۰۵)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.