هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز یک: زیستگاه آن‌ها > جانوران شگفت انگیز در دو رشته کاندیدای دریافت اسکار شد

جانوران شگفت انگیز در دو رشته کاندیدای دریافت اسکار شد

ارسال شده توسط تد ریموس لوپین در ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ | ( : 434)

فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه‌های آنها در دو رشته ی «بهترین طراحی صحنه» و «بهترین طراحی لباس» نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شد. در میان فهرست نامزدهای دریافت هشتاد و نهمین دوره‌ی جوایز آکادمی اسکار، نام فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه‌های آنها به چشم می خورد که در دو رشته ی بهترین طراحی صحنه و بهترین طراحی لباس نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شده است.

طراح صحنه این فیلم استوارت کریگ، پیش از این چهار مرتبه نامزد این جایزه برای فیلم‌های هری پاتر و سنگ جادو, جام آتش و یادگاران مرگ ۱ و ۲ شده بود. طراح لباس جانوران شگفت انگیز, کالین اتوود, در سالهای ۲۰۰۲, ۲۰۰۵ و ۲۰۱۰ اسکار بهترین طراحی لباس را برده است.

هشتاد و نهمین دوره‌ی جوایز آکادمی اسکار روز یکشنبه ۲۶ فوریه ساعت ۷ عصر به وقت محلی ( دوشنبه ۹ اسفند - ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت ایران) برگزار می‌شود.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.