هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > کتاب ها > کتاب تالار اسرار > انتشار دوباره‌ی نسخه‌ی چهارگروه کتاب تالار اسرار

انتشار دوباره‌ی نسخه‌ی چهارگروه کتاب تالار اسرار

ارسال شده توسط لایتینا فاست در ۰۹ تیر ۱۳۹۷ | ( : 584)

درست سال پیش بود که بیست سالگی کتاب هری پاتر و سنگ جادو را جشن گرفتیم و حالا نوبت به تالار اسرار رسیده. بله... 20 پیش، در دوم جولای (11 ام تیرماه) ما با گیلدروی لاکهارت و دابی آشنا شدیم و به بعضی از راز های هاگوارتز، از جمله تالار اسرار پی بردیم. چطور انقدر زود گذشت؟

برای این جشن، انتشارات بریتانیایی، بلومزی، دوباره نسخه‌هایی از تالار اسرار را مخصوص گروه‌های چهارگانه منتشر کرده. همانطور که طراحی نسخه‌های گروه‌های چهارگانه سنگ جادو با لِوی پینفولد بوده، طراحی این نسخه‌ها نیز توسط فرد صورت گرفته.

بنابراین فرقی نمی کند که شما گریفیندوری، اسلیترینی، ریونکلاوی و یا هافلپافی باشید، کتاب شما همرنگ خودتان خواهد بود.

همین طور، هرجلد طوری طراحی شده که نمادها و جزییات ریزی را در خود جای بدهد و مجموعه‌ای خاص از نمادهای مربوط به گروهتان باشد.

لوی پینفولد در این باره میگوید:

جلد‌ها بر اساس نمادها و نشان‌های قرون وسطایی طراحی شده، پس ما شاخ و برگ، دست‌ها و حیوانات عجیب غریبی می‌بینیم و همه‌ی آن ها مثل انواع نماد‌های عجیبی است که آن‌ها در قرون وسطا استفاده می‌کردند.

بیاید نگاهی به کاورهای گروه‌ها و جزییات آن‌ها بیندازیم.

شما می‌توانید برای دیدن بقیه‌ی کاورها به گالری ما نگاهی بیندازید.

همانطور که هرکتاب به گروه‌تان وفادار است، شما میتواند تصویری از تالار عمومی‌تان و همینطور مقدمه‌ای درباره‌ی تالارتان را در پشت کتاب پیدا کنید. اینجا میتوانید طراحی لوی پینفولد از چهارگروه را نیز ببینید!

طراحی تالارهای عمومی چهار گروه

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.