هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > اخبار سايت > تولد هجده سالگی جادوگران

تولد هجده سالگی جادوگران

ارسال شده توسط تام جاگسن در ۱۱ دی ۱۴۰۰ | ( : 862)

از آخرین سکانس‌های خودنمایی هری‌پاتر و دوستانش بر پردۀ نقره‌ای، 10 سالی می‌گذرد. شاید خوشبین‌ترین عضو جادوگران هم تصورش را نمی‌کرد که بعد از قریب به یک دهه از پایان رسمیِ مجموعۀ هری‌پاتر، جادوی آن به کارش ادامه بدهد و آتشِ شومینۀ جادوگران، گرمابخش سردترین لحظاتمان باشد.

حال اما اینجاییم! با پیشینه‌ای طولانی‌تر، دوستانی بیشتر و کنار یکدیگر 18 سالگیِ جادوگران را جشن گرفته و آن را بهانه‌ای قرار می‌دهیم تا دوستی‌ها، شادی‌ها، غم‌ها و لحظاتی که تک‌تکمان در جای‌جای آن گذرانده‌ایم را ارج بنهیم.

جادوگران اکنون در دامان خود، نوجوانان سالیان نه‌چندان دوری را دارد که پا به‌ پایش بزرگ شده و رشد کرده‌اند. در کنار آن‌ها و خاطراتشان اما، همچنان هستند کودکان و نوجوانانی که امید به گذراندن مسیری یکسان را دارند.

تیم مدیریت اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر، هجده سالگیِ جادوگران را به تمامی شما همراهان همیشگی و دلسوز تبریک گفته و آرزو می‌کند که از لحظه لحظۀ حضورتان در کنارش، لذت ببرید.

شما هم می‌توانید از خاطرات، آرزوها و لحظاتتان در این محفل، برای جادوگران یادداشت بنویسید و آن را به سوی ادامۀ مسیر پر پیچ و خمش، بدرقۀ کنید:تولدت مبارک جادوگران!

( : 2) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
samuel black
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ ۲۰:۴۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ ۲۰:۴۱
عضویت از: ۱۳۸۴/۱۱/۲۲
از: از اعماق سایه های شب
پیام: 98
 باورم نمیشه
من فک می کنم ۱۶ سال پیش با این سایت اشنا شدم ، فک می کنم مدیر سایت چند باری عوض شده و کلا فکر نمی کنم از بچه های اون موقع کسی مونده باشه کلا یه سایت دیگه بود ، واقعا یادش بخیر امروز ۱ ساعت ور رفتم تا تونستم وارد سایت بشم ولی ارزشش رو داشت ، هری پاتر و این سایت واقعا تاثیر زیادی تو زندگی من داشتن یادمه اونموقع ها بچه ها شدید فعال بودن تو فروم ها ، فن فیکشن می نوشتن گروه بندی می کردن چقدر حال می داد ، عجب دورانی بود 😭😭😭😭😭😭😭
Artemisia
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۵:۳۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۵:۳۸
عضویت از: ۱۴۰۰/۵/۱۰
از: فلورانس، خیابان نورلند
پیام: 57
 ورود اول
من اولین بار که وارد شدم با تمام همگروهی هایم آشنا شدم و واقعا لذت بخش بود افرادی مثل من با علایقی متشابه و همسان باهم، خونگرم شاد و صمیمی

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.