هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > سایر خبرها > نورانی شدن امپایراستیت برای ۲۵مین سالگرد هری پاتر و سنگ جادو

نورانی شدن امپایراستیت برای ۲۵مین سالگرد هری پاتر و سنگ جادو

ارسال شده توسط دوریا بلک در ۰۵ آبان ۱۴۰۲ | ( : 284)

می‌توانید باور کنید که ۲۵ سال از زمانی که هری پاتر و سنگ جادو در آمریکا منتشر شد می‌گذرد؟ برای جشن گرفتن این نقطه‌ی عطف تاریخی، ساختمان امپایر استیت با ۴ رنگ گروه‌های هاگوارتز آذین بندی شد.
در ۲۷ سپتامبر، طرفداران هری پاتر بسیار خوشحال شدند وقتی که ساختمان مشهور امپایر استیت با رنگ‌های قرمز گریفیندور، سبز اسلیترین، آبی ریونکلاو و زرد هافلپاف نورانی شد تا بیست و پنجمین سالگرد انتشار نسخه‌ي اسکولاستیک هری پاتر و سنگ جادو، اولین کتاب از هفت کتاب پرفروش‌ترین سری کتاب تمام زمان‌ها، در ایالات متحده جشن گرفته شود.

تصویر کوچک شده


با غروب خورشید، چراغ‌های برج معروف، نورانی شده و سبب خوشحالی طرفداران در نیویورک و خارج از آن شد و همگی توانستند با استفاده از فیلمبرداری زنده از ساختمان امپایر استیت این مناسبت را جشن بگیرند. برای آن‌هایی که در نیویورک بودند، اسکولاستیک به همراه ساختمان امپایر استیت و شرکای فرنچایز دنیای جادو، نمایشگاه هری پاتر نیویورک تدارکات خاصی را برای طرفداران در هشتاد و ششمین طبقه‌ی سکوی بازدید فراهم دیده بود.

در آن‌جا آن‌ها غرفه‌ای را دیدند که نسخه‌های سالگرد هری پاتر و سنگ جادو و همچنین نوشیدنی کره‌ای را به صورت رایگان ارائه می‌داد. (هدیه‌ی هری پاتر نیویورک)

تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


مهمانان همینطور تشویق شدند تا بهترین ردای هاگوارتزشان را بپوشند و با حال و هوای جشن سازگار شوند. تلاش‌هایی عالی در این باب بین طرفداران دیده شد. اول، گریفیندوری‌های خوش‌پوش بودند...

تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


و احتمالا کوچکترین طرفدار هری پاتر که دیدیم! چه جامه‌ی هری پاتری زیبایی...

تصویر کوچک شده


بسیاری از مهمانان از چشم انداز فوق العاده‌ در عرشه‌ی منظره لذت بردند؛ قطعا به همراه کپی‌های هری پاتر و سنگ جادویشان!

تصویر کوچک شده


جشن باشکوه کتابی که نسل جدیدی از خوانندگان کتاب را به وجود آورد و ۶۰۰ میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان به فروش رفت، تنها بخشی از پویش بیست و پنجمین سالگرد اسکولاستیک بود. شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد تمام چیزهای سرگرم کننده‌ای که آن‌ها برنامه ریزی کردند را در اینجا بیابید.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.