هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Violet_Potter
Violet_Potter


شخصی
شناسه نمایشی ویولت آندرسن
عضویت از ۱۴۰۳/۱/۸ ۲:۱۷
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۳/۱/۱۲ ۱۳:۱۰
معرفی شخصیت نام: ویولت آندرسن(Violet Andersen)

سن: ۱۳

گروه: گریفیندور

پاترونوس: گربه جینجر

چوب دستی: چوب گلابی با هسته ققنوس، ۱۲ اینچ و انعطاف پذیری بالا

خون: دورگه

تایپ شخصیتی: infp

حیوون خونگی: قورباغه ای به اسم "قورقوری"

استعداد: توی همه ی دروس حرف نداره ولی استعداد عمیقی در معجون سازی و با جارو پرواز کردن و ورد خوندن داره. حالا دور از استعداد هایی جادویی استعداد های ماگل ها رو هم داره مثل نقاشی. توی خوابگاهش کنار تختش پر از تابلو نقاشی های منظره و پرتره هایی هست که کشیده حتی تو مواقعی رنگ روی دستان و صورتش میمونه.

علایق: جادو، هنر، حیوانات، گیاهان، معجون سازی

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: صورت سفید و رنگ پریده و گونه های سرخ و گل گلی ای داره که هر وقت خجالتی بشه گونه هایش بیشتر برافروخته میشن.
موهای قهوه ای روشن البته هایلایتی، و به همریخته و مجعدی داره، موهایش از جلو چتری هست و همیشه دو تکه از موهایش را کنار گردنش می اندازه و بقیه موهایش تا کمرش ریخته میشه.چشمان درشت و درخشان و قهوه ای کمرنگ، و لب های قلوه ای پهنی داره، خیلی خوش خندس و همیشه لبخند ملایم و ملیحی میزنه که دندون های سفید و رو نمایان میکنه.

ساکته طوری که تو کل ۲۴ ساعت شاید چهار تا جمله بگه، بیشتر به مکالمه های دیگران گوش میده.دختر میانگرایی هست ولی گاهی اوقات درون گرا هست.همیشه لباس های کلاسیک و دامن دار میپوشه، که رنگ های گرمی مثل قهوه یا قرمز دارن.موقع هایی که بیرون از هاگوارتز هست بیشتر اوقات کلاه های اسرار آمیز زیبایی سرش میزاره.انگار وقتی که کلاه سرش نزاره یه چیزی انگار نیست و جاش خالیه.

خیلی مهربونه و سریع با هرکس که باهاش آشنا بشه صمیمی میشه و بهش تو همه چیز و همه جا کمک میکنه حتی اگه آخر سر براش بد تموم بشه.قد متوسطی داره و جثه ریز و ظریفی داره.

عاشق کتاب و رمان های جادویی هست که کل وقتش رو سرگرم اونا باشه حتی وقتی که موقع خوابش هست و خوابش نمیبره بجای خواب رمان میخونه.
در مواقعی به خاطر اینکه بیش از حد قانون شکن و لجباز هست وقتایی که حوصلش سر میره و دل تنگه به جنگل ممنوعه میره و با حیوانات خارق‌العاده ای که در اونجا هستن حرف میزنه و بهشون غذا میده.
گاهی اوقات روی تنه ی درختی محکم بزرگی که پاتوقش هست میشینه و به جنگل و آسمان پر ستاره خیره میشه و با صدای ناز و جادویی اش آواز میخونه و صدای آوازش داخل جنگل پیچیده میشه.
و از این نگذریم که خیلی کنجکاوه و تو هرچی که به نظرش مرموز میان، به قول معروف سرک میشه.
محل زندگی یه کلبه توی جنگل ممنوعه
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل نقاش
علاقه‌مندی‌ها حیوانات، معجون سازی، گیاهان و...
اجتماعی
پیام‌ها 22
آخرین ورود ۱۴۰۳/۱/۲۲ ۱۵:۴۷
امضا سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز؛️هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.