هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > نگاهی به اولین و تازه‌ترین تریلر جنایات گریندل والد

نگاهی به اولین و تازه‌ترین تریلر جنایات گریندل والد

ارسال شده توسط لایتینا فاست در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | ( : 636)

و بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، تریلر جدید فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد منتشر شد. بیاید قبل از هرچیزی نگاهی به آن بندازیم:

این هم از اولین تریلر دومین فیلم سری جانوران شگفت انگیز! حالا نیوت اسکمندر در پاریس است، گریندل والد بیدار شده و قدرت گرفته و ما به مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز برگشته‌ایم.

هاگوارتز

این چیزی دور از انتظار ما بود! بنابراین، در جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد، ما قطعا از هاگوارتز بازدید خواهیم. البته که سوالات زیادی در ذهنمان جولان میدهد...

اما درهرحال، شگفت انگیز است که قلعه‌ی قدیمی و آشنای همیشگی را ببینیم. و نظاره‌گر جادوآموزانی باشیم که با کنجکاوی از پنجره‌هایشان، سرک می‌کشند تا ماجرا را ببینند.

پروفسور دامبلدور

و بالاخره ما می‌توانیم جود لا را درنقش دامبلدور ببینیم! نگاه کنید... همان چشمک‌های معروفی که تنها مختص دامبلدور هستند. اما قبل از این‌که هیجان زده شویم، به نظر می‌آید دامبلدور با چند مامور وزارت‌خانه به مشکل برخورده.

برادر نیوت، تسیوس اسکمندر (کالوم ترنر) نیز در صحنه است. (تصویر بالا را مشاهده کنید، او سمت چپ دامبلدور ایستاده است.) تا الان با چیز زیادی نسبت به تسیوس نمی‌دانیم، البته به جز این که او رئیس اداره کارگاهان است. مطمئنا قضیه جدی است...

متوجه کلاس درس شدید؟!

در این زمان، دامبلدور هنوز مدیر هاگوارتز نبوده است. به نظر می‌آید وزارت سحر و جادو در کلاس دفاع علیه جادوی سیاه، با او ملاقات می‌کند. ما همیشه‌ این پله‌ها و این کلاس را می‌شناسیم.

نیوت به پاریس می‌رود!

وزارت سحر و جادو به هاگوارتز آمده تا از دامبلدور درباره‌ی شایعه‌ی رفتن نیوت اسکمندر به پاریس پرس و جو کند. دامبلدور نیز پاسخ داد: "اگر شما افتخار درس دادن به او را داشتید، می‌دانستید که نیوت فرمانبردار خوبی نیست."

این یک "لامپ خاموش کن" است؟!

اگر هیجان دیدن دامبلدور و هاگوارتز برای شما کافی نیست، پس می‌توانید ببینید که چراغ‌های خیابان به طرز شگفت آوری خاموش می‌شوند که این کار فقط از پس یک چراغ خاموش کن بر می‌آید. یک دستگاه بسیار جالب که هم میتواند نور‌ها از چراغ‌ها بگیرد و هم بازگرداند. در هری پاتر و یادگاران مرگ، دامبلدور لامپ خاموش کن خود را به رون داد. آیا امکان دارد این همان باشد؟ اما چه کسی چراغ‌ها را خاموش کرد؟

نیوت و دامبلدور در لندن

او ممکن است به پاریس بیابد اما ما همچنان نیوت را در لندن و روی پشت بام سنت پل می‌بینیم که مخفیانه با دامبلدور ملاقات می‌کند. در جانوران شگفت انگیز و زیستگاه‌های آن‌ها، ما فهمیدیم که دامبلدور نیوت را قوی کرده تا از هاگوارتز اخراج نشود.

گریندل والد آزاد شده است

به نظر می‌رسد گریندل‌والد، مدت زیادی زندانی نبوده. در این عکس ما مشاهده می‌کنیم که گریندل‌والد رو به روی جمعیت زیادی ایستاده است و ساحره‌ای نیز کنار او است. ساحره‌ای که در دستانش شی‌ای شبیه به گوی پیشگویی قرار گرفته.

به نظر می‌آید ما این خانم را قبلا در عکس‌های منتشر شده دیده‌ایم. این شخصیت شبیه ویندا رزیر (پاپی کوربی-توچ). و طرفداران هری پاتر او را به اسم فامیلش، رزیر می‌شناسد. این نام یکی از مرگخواران ولدرمورت است. جادوی سیاه باید در خانواده‌ها بچرخد.

تینا و کوئینی در پاریس

بعد از یک جدایی احساسی تینا از نیوت در پایان فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه‌های آن‌ها، تینا نیز در پاریس است.

آیا او به نیوت محلق شده؟

و به نظر می‌رسد کوئینی نیز دنبال تینا رفته باشد. ما هیجان زده هستیم که خواهران گلدستین را با هم ببینیم. اما نگران به نظر می‌رسید. چه اتفاقی افتاده؟!

جیکوب بازگشته!

ماگل نیویورک، جیکوب کوالسکی نیز دوباره برگشته است. و باز هم به صورت خنده‌داری از دیدن موجودات جادویی نیوت شگفت زده و البته پریشان است. آیا حافظه‌ی جیکوب بازگشته یا نیوت او را دوباره پیش خود آورده است؟ درهرحال، آن دور قرار است دوباره با هم به ماجراجویی بپردازند و جیکوب هم در این باره بسیار هیجان زده و ذوق زده است.

کریدنس بازگشته و هنوز هم نهانه است.

یک مه سیاه مرموز از یک شخصیت روی پشت بام به نظر می‌رسد، اما با کمی دقت متوجه می‌شویم که کریدنس و نهانه‌اش (Obscurus) است. (جادویی سیاه که توسط جادوگران و ساحرگان سرکوب شده به وجود آمده. )

همین طور یک زن هم دیده می‌شود که ما او را تنها در عکس‌ها دیده‌ایم و به اسم میلیدیکتوس شناخته می‌شود. او چه کسی است؟

یک مکان جادویی در فرانسه

یک ساختمان با گنبد شیشه‌ای باشکوه که کلماتی مثل "اژدها"، "سانتور" و "نیفلر" روی آن به چشم می‌خورد. اما این ساختمان دقیقا کجاست و چیست؟

بالاخره لتا لسترنج را نیز دیدیم!

در یک سالن رقص، چندین نفر شاهد نمایش زنی هستند که نمایش رقصی را اجرا می‌کند. یکی از این تماشاگران، لتا لسترنج است. لتا تنها نامی است که در جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ذکر شد و ما احساس کردیم که نیوت و او

با هم رابطه داشته‌اند.

اما در هرحال حاضر، او با برادر نیوت، تسیوس نامزد کرده است. و مهم‌تر از همه‌ی این‌ها، نام خانوادگی او است که باعث می‌شود این سوال در ذهن ما ایجاد شود که، خانواده‌ی او چه کسی هستند و او چه ارتباطات خانوادگی‌ای دارد.

سواری‌ای زیر آب

یک عکس زودگذر از سواری‌ نیوت زیر آب ما را شگفت زده کرده. موجودی که به نظر می‌رسد از جلبک پوشیده شده و سبز و قرمز است. اگر قرار باشد حدس بزنیم که چه موجودی است، نظرمان روی کلپای است.

حل معما

یک شخصیت به دیواری نگاه می‌کند که پر از طرح‌ها و ماسک‌هایی اسرار آمیز است. واضح است که سعی می‌کند پازل و معمایی را حل کند. اما چه پازلی؟ حالا ما گیچ شده‌ایم.

به سیرک جادویی ملحق شویم

ما قبلا شنیده بودیم که یک سیرک جادویی در این فیلم وارد خواهد شد، اما آیا این اولین نما از آن، با تمام شکوهش است؟ ما میدانیم که شخصیت کلادیا کیم(Claudia Kim)، قرار است به عنوان یکی از جاذبه ها، و اولافور داری الافسون (Ólafur Darri Ólafsson)، قرار است نقش شخصیتی به نام اسکِندِر، که صاحب سیرک است را بازی کند. و حالا ما آماده هستیم که نمایش بزرگ را ببینیم، یک سیرک جادویی دقیقا چطور کار میکند؟ ما تصور میکنیم که آنها از جادوگران و ساحره هایی با قدرت های خارق العاده و منحصر به فرد استفاده میکنند.

تمام این نمایش قرار است در فرانسه اجرا شود. و یکی از عوامل سیرک میگوید: "Le Circus Arcanus". عبارت "Le Circus" در فرانسوی به معنای سیرک است و کلمه "Arcanus" که لاتین است، تقریبا معنای "مرموز" میدهد، پس ما تصور میکنیم که همه نوع اتفاق عجیبی در اینجا خواهد افتاد.

پیکت نیز برگشته است!

همراه جذاب نیوت، در این تریلر حرکات خنده داری میکند، و ما نمیتوانستیم از دیدن چهره لاغرش بیش از این خوشحال باشیم.

خشم کریدنس

کریدنس مطمئنا بعد از نجات یافتن از نهانه‌اش، با مدل مویی جدید بازگشته است. او به وضوح قدرتمندتر شده است، و به طور قابل درکی به دلیل اتفاقات افتاده در فیلم اول، عصبانی می‌باشد.

اطراف هورسین

قبل تر در نیویورک، دو مرد سوار بر کالسکه‌ای که توسط گروهی از اسب های سیاه پرنده، کشیده میشد را به سمت پایین ساختمان ماکوزا میراندند. به نظر میرسد این اسب ها، مثل همان اسب های بالدار جادویی ای هستند که در "هری پاتر" دیدیم و تنها توسط جادوگرها و ساحره هایی مشاهده میشدند که شاهد مرگ بودند.

"من نمیتوانم علیه گریندل والد اقدام کنم..."

ما از قبل میدانیم که گریندلوالد در حال برنامه ریزی برای انجام یک "فرار نمایشی" است، اما در اینجا نمایی از گریندلوالد را پیش از آن فرار میبینیم، و با قضاوت از روی ریش وی، مشخص است که پیش از فرار، مدت زیادی را زندانی بوده است.

اما او واقعا چطور توانسته از دست ماکوزا فرار کند؟!

"اون باید تو باشی!"

قبل تر در لندن، دامبلدور به نیوت گفت که خودش نمیتواند علیه گریندل والد اقدامی انجام دهد - بلکه نیوت باید کاری کند. ما مطمئن هستیم که دامبلدور دلایل خودش را برای اینکار دارد، همانطور که گفته بود تنها هری میتواند مقابل ولدمورت بایستد.

نیوت و تسیوس

هر اتفاقی که قرار باشد لتا رخ بدهد، نیوت و برادرش، تسیوس، قطعا تجدید دیدار خواهند کرد. برادران در کنار یکدیگر، در حالی که زمین زیر پایشان ترک میخورد، طلسمی را اجرا میکنند. ما مطمئن هستیم که این تنها شکافی نیست که برادران با آن مواجه خواهند شد.

"جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد" در تاریخ 16 نوامبر 2018 (25 آبان 97) منتشر خواهد شد. نویسنده فیلم جی.کی رولینگ است و توسط دیوید یاتس کارگردانی شده.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.