هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جی.کی.رولینگ > خالق هری‌پاتر داستانی برای کودکان را رایگان در اینترنت منتشر کرد

خالق هری‌پاتر داستانی برای کودکان را رایگان در اینترنت منتشر کرد

ارسال شده توسط حسن مصطفی در ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | ( : 977)

جی کی رولینگ، نویسنده مجموعه داستان‌های پرفروش هری پاتر از انتشار آنلاین داستانی برای کودکان خبر داده است. خانم رولینگ با اشاره به مقررات ماندن در خانه به دلیل شیوع کرونا می‌گوید که در این "اوضاع عجیب و غریب و نگران کننده" او تصمیم گرفته که داستانش را فصل به فصل در وبسایتی به نام theickabog.com منتشر کند.

او می‌گوید که قصد داشته این داستان را در سال ۲۰۰۷ و پس از انتشار آخرین جلد هری پاتر منتشر کند اما بعدا تصمیمش عوض شده است. خواندن این داستان در این وب سایت رایگان است. این داستان جدید که ارتباطی به داستان‌های هری پاتر ندارد، ایکی‌باگ (The Ickabog) نام دارد و ماجرای یک افسانه تخیلی است که به گفته خانم رولینگ درباره حقیقت و سواستفاده از قدرت است.

خانم رولینگ در این سایت همچنین از خوانندگان خواسته که این داستان را تصویرگری کنند و گفته است که نسخه نهایی کتاب با بهترین تصویرگری‌های مخاطبان منتشر خواهد شد.---
منبع: BBC

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
اندرومدا
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۱۹:۱۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۱۹:۱۶
عضویت از: ۱۳۹۹/۱/۲۵
از:
پیام: 1
 تشکر از خانم رولینگ
با سلام میخواستم ببینم راهی هست که من بتونم با خانم رولینگ مکاتبه داشته باشم و داستان هام رو واسشون بفرستم ؟ با خوندن مجموعه کتاب های ایشون بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم و داستان های کوتاهی با تاثیر پذیری از نوشته های ایشون نوشتم با تشکر اندرومدا

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.