هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > ایران > وبسایت «گاتیفا» مجدداً بازگشایی شد

وبسایت «گاتیفا» مجدداً بازگشایی شد

ارسال شده توسط دلفیold در ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ | ( : 556)

وبسایت «گاتیفا» که از جمله وبسایت های دوست سایت جادوگران به شمار می رود، پس از مدت ها تعطیلی مجدداً بازگشایی شد. این وب سایت ایفای نقش بازی تاج و تخت است و در حقیقت رول پلیینگ با محوریت داستانی سری کتاب های ”نغمه ای از آتش و یخ” نوشته ی جرج آر. آر. مارتین را دنبال می کند که در خلال این مطلب به ترجمه، ویراستاری و نشر آثار مارتین و اعمال طرفدارانه از او نیز می پردازد.

به نقل از مدیریت گاتیفا، کاربران با عضو شدن در ایفای نقش این سایت در واقع یک شخصیت از این سری کتاب ها (یا فیلم) را انتخاب کرده و در قالب آن شخصیت ایفای نقش می کنند. آنها وارد دنیای مارتین خواهند شد و به شهرهای وستروس (در قالب انجمن ها) وارد می شوند؛ نقش های مختلف می پذیرند (از جمله پادشاه و شوالیه و سپتون و...) و برای خاندان و پادشاهی خودشان مبارزه می نمایند، ازدواج می کنند، افتخار کسب می کنند و حتی می میرند.

جهت مشاهده وبسایت و پیام مدیر مسئول محترم آن اینجا کلیک نمایید.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.