هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز یک: زیستگاه آن‌ها > فیلم جانوران شگفت انگیز پنج قسمتی خواهد بود.

فیلم جانوران شگفت انگیز پنج قسمتی خواهد بود.

ارسال شده توسط تد ریموس لوپین در ۱۹ آبان ۱۳۹۵ | ( : 641)

جی.کی.رولینگ اعلام کرد که برای فیلم‌نامه‌ی حداقل چهار قسمت دیگر مجموعه ی جانوران شگفت انگیز برنامه ریزی کرده است.

در این گردهمایی علاوه بر خانم رولینگ, دیوید یتس کارگردان فیلم و ادی ردمین که ایفای نقش نیوت اسکمندر را برعهده دارد نیز حضور داشتند. رولینگ گفت: ما همیشه می‌دانستیم که داستان بزرگتر از یک فیلم است و برای شروع به مجموعه‌ای سه گانه فکر کردیم اما من روی جزییات داستان به طور دقیق کار کرده ام و مطمئنم که این مجموعه پنج قسمتی خواهد بود.

یتس نیز اضافه کرد که در فیلم بعدی, نیوت اسکمندر به دیگر پایتخت‌های بزرگ جهان سر می‌زند.قسمت اول این فیلم که روز هجدهم نوامبر برابر با بیست و هفتم آبان روی پرده خواهد رفت, در شهر نیو یورک و هفتاد سال پیش از وقایع داستان هری پاتر اتفاق می‌افتد.

ردمین در گفتگو با مطبوعات اعلام کرد که پیش از گرفتن این نقش, از هواداران قدیمی هری پاتر بوده است. او گفت, " ما همه با این داستان بزرگ شدیم و برای همه‌ی ما مثل پناهگاهی امنی بود که هر سال یا هر دو سال یک بار به آن سر می‌زدیم. هر اتفاقی هم که در دنیا می افتاد, میشد با رون و هرمیون خوش گذروند و بعد دنیا جای بهتری میشد."
او خودش را در پاترمور گروه‌بندی کرده و مثل نیوت اسکمندر عضو گروه هافلپاف است.

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
audarash
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۶:۱۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۶:۱۱
عضویت از: ۱۳۹۵/۴/۱۸
از: منم خفن تر مگه وجود داره؟!
پیام: 103
 قابل پيش بيني
انتظار ديگه اي هم مگه مي شد از رولينگ داشت؟ يه راه جديد واسه پول درآوردن و مربوط به هري پاتر پيدا كرد و گفت حيفه يه فيلم. ٥ تا باشه كه قشنگ بچاپم از طرفدارام.

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.