هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۷

سدریک دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۳۶ جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
نام ورد: دی آف [deaf]
به معنی [نا شنوا]
مخترع: سدریک دیگوری
کاربرد:
این ورد باعث تشکیل لایه ای حبابی در دور گوش می شود که باعث هیچ صدایی به گوش فرد نرسد. [مانند خلاء]
اخطار: حد اقل سن باید 15 سال باشد زیرا ممکن است حباب زیادی بزرگ شود و تمامی سر را در بر بگیرد.
نحوه کشف:
تو موقع امتاحانا از سر وصدای بچه های کوچمون دیونه میشم.
حرکت چوب دستی: به صورت گوش

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
ورد:الیاشیفوکوس(oliashiracous)
نام ورد:افسون آدم نما
کاربرد ورد:برای جان بخشی به اشیا به کار می ره. مثال معروف استفاده از این ورد زنده شدن مجسمه جادوگر در وزارت به دست دامبلدور هست .
موارد استفاده : عملا وردی به درد نخور و بی مصرفه! ولی با کمی ابتکار میشه از اون در نبرد ها و دوئل ها و کل کل ها و غیره ها! استفاده کرد . ( مثل دامبلدور)
ویژگی های ورد:هنگام اجرا به شکل فوران نور آبی از سر چوبدستی بیرون می زنه . منظور از فوران اینکه عین این تفنگ آبی ها ، انگار داره نور شلیک می کنه . در صورت اجرای غیر لفظی ورد این نوی نامریی میشه ولی حضورش کماکان حس میشه .
برای اجرای این ورد حتما باید آموزش های عالی جادوگری داشته باشین .

از این ورد اطلاعات بیشتری در دسترس نیست . از یابنده تقاضا میشود اطلاعات اضافی خود را از طریق پیام شخصی به اطلاع من برساند!

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
نام ورد :

چاندینوسلناکما (چاندی نوسل ناک ما)

مخترع :

هرمیون گرنجر

کاربرد:

این طلسم برای درمان فوری و سر پایی اختلالات خوش خیم و ضعیف مغزی به کار می رود مثلا : از بین بردن مستی ناشی از مصرف الکل یا دیگر مواد مواد مخدر و بیهوشی و تشنج و پرت و پلا گفتن های ناشی از تب ، حملات صرع ، درمان گیج شدگی به علت وارد شدن ضربه به گیج گاه ، از بین بردن شوک های ناشی از اتفاقات ناگهانی ، ...

نحوه کشف:

برای عیادت یکی از همکارانم که به علت وارد شدن ضربه به مغزش بستری شده بود به سنت ماگو رفتم. این اتفاق دو روز پیش برایش رخ داده بود ولی هنوز هم عقلش به حالت عادی برنگشته بود و حرف های پرت و پلا می زد . یک ماه پیش از این جریان هم کتابی در مورد درمان بیماری های مغزی خوانده بودم و می دانستم که درمان این بیماری ها هرچه زود تر انجام شود اثرش بیشتر است و در بعضی موارد هم پس از گذشت چند دقیقه از حادثه درمان بیماری غیر ممکن می شود . به این فکر افتادم که در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنم و تقریبا تمامی کتابهای موجود در این ضمینه را مطالعه کردم می خواستم سریع ترین ورد را بسازم . از میان کتابها طلسم های بسیاری را یافتم ولی برای اثر بخشی سریع باید ازاین میان ورد جدیدی را ترکیب و می ساختم. در ابتدا چند تایی را ساختم ولی از صحت عمل انها اطمینان نداشتم و از طرفی خودم نمی توانستم امتحان کنم . به وزارت خانه رفتم و طلسم هایم را معرفی کردم و انها با انجام آزمایش های فراوان بالاخره این ورد را تایید و ثبت کردند .

میزان قدرت لازم :
تقریبا نصف سال هفتمی ها توانایی انجام این ورد را دارند .

سه نکته مهم :

1- یاد آورشویم که این ورد فقط توانایی درمان در دو ساعت اول اختلال را دارد و هیچ وقت نباید در مورد هایی که بیش از دوساعت از اتفاق آنها گذشته استفاده نمود چون موجب سکته مغزی می شود .
2- در هنگام انجام این ورد دقت لازم را داشته باشید که فرد حتما باید در حالت دراز کشیده باشد و این طلسم در مورد های ایستاده و نشسته هیچ گونه عملکردی از خود نشان نمی دهد .
3- بهترین عملکرد را زمانی شاهد خواهیم بود که طلسم از فاصله نیم تا یک متری انجام گیرد .

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

جاناتان وایز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۴ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۷
از دفتر مدیریت هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 37
آفلاین
نام ورد :الاستیوس مورفوس (Elastius Murphus)
مخترع:گویندالین تورن
کاربرد: از این ورد برای ایجاد حالت ارتجاعی در اشیا استفاده میشود.به وسیله این ورد اشیا مانند در و دیوار یا هر چیز دیگری مانند لاستیک شده و در صورت برخورد شیئ دیگری با شیئ طلسم شده ،شیئ دوم بر میگردد.بیشترین کاربرد این طلسم زمانی است که شخصی سوار بر جاروست و ناگهان با مانعی روبرو می شود.در این صورت شخص جاروسوار می تواند با اجرای این طلسم بر روی مانع از شدت برخورد بکاهد.همچنین این طلسم را می توان بر روی وسایل اتاق کودکان اجرا نمود تا در صورت افتادن این وسایل از آسیب به کودک پیشگیری شده باشد.یکی دیگر از کاربرد های معمول این جادو بر روی وسایل خانه است.کسانی که شخصی دست و پا چلفتی در خانواده شان داشته باشند میاز به این ورد را حس میکنند.با اجرای این ورد بر روی وسایل خانه دیگر این وسایل نمی شکنند.همچنین با این ورد می توان اعضای بدن را هم جادو کرد و به آنها خاصیت الاستیک داد.
نحوه ی کشف ورد:
گویندالین تورن زن خانه داری بود که دست به اختراع این طلسم زد. همسر وی راجر تورن نجاری بسیار دست و پا چلفتی بود که نمی توانست بدون شکستن حداقل دو بشقاب وارد خانه شود.همچنین دماغش همیشه بر اثر برخورد با در و دیوار شکسته بود.گویندالین که از این وضعیت خسته شده بود به فکر چاره افتاد.در ابتدا وسایل شکستنی خانه را از جلوی دست و پای شوهرش برداشت اما متوجه شد که نمی تواند در و دیوار را هم بر دارد.تا اینکه روزی کتابی درباره اختراع طلسمها به دستش رسید و ایده ارتجاعی کردن وسایل خانه به ذهنش خورد.وی پس از 6 ماه آزمایش و تلاش بر روی این طلسم توانست آن را در تابستان سال 1684 کامل نماید.راجر تنها وقتی فهمید همسرش موفق به اختراع این طلسم شده که سه بشقابی که بر اثر ضربه دست او به زمین خوردند نشکستند.گویندالین پس از آن طلسمش را به نام خودش در شورای جادوگری به ثبت رساند.در حالیکه اعضای این شورا طلسم گویندالین را صرفا قابل قبول خواندند اما تا سالها بعد از مرگ وی این طلسم در میان خانواده هایی که با مشکلی شبیه مشکل گویندالین مواجه بودند رایج بود
میزان قدرت لازم برایاجرا : ***
برای اجرای این ورد قدرت زیادی لازم نیست اما در صورت کم بودن بیش از حد قدرت و تمرکز جادوگر ورد به درستی اجرا نخواهد شد.
سه نکته ی مهم در مورد ورد :
1-این ورد فقط بر روی اشیا و موادی که از لاستیک مستحکم تر باشند قابل اجراست و بر روی مواد شل تر مانند آب و هوا هیچ تاثیری ندارد.
2-این ورد هنگام برخورد با جسم (در صورت زیاد بودن مساحت جسم) تنها مساحت معینی از جسم را ارتجاعی می کند و برای ارتجاعی کرد بقیه قسمتهای جسم بایستی با اجرای دوباره ، طلسم را تقویت کرد.
همچنین این منطقه ارتجاعی به صورت دایره ای و از محل برخورد طلسم ایجاد می شود و بیشترین خاصیت ارتجاعی در مرکز وجود دارد و با حرکت به سمت کناره ها از خاصیت کاسته می شود.
3-در صورت اجرای این ورد بر روی اعضای بدن باید دقت شود که درکاربرد آن زیاده روی نشود.چون زیاده روی باعث تغییرات جبران ناپذیری در اعضا می شود.

و اکنون جاناتان وایز می رود تا جای خود را به جد بزرگ بدهد
شناسه بعدی من:
گودریک گریفیندور

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
پروتی پتیل:
ورد :اواکدوراکوز
امیتیاز شما :3 از 20
دلیل :دوست عزیز وردی که شما ساختید از روی ورد اواکدورا یا اجی مجی لاترجی ساخته شده است .بخش توضیحات خیلی ناقص بود .چگونگی کشف معجون رو اصلا توضیح ندادید قسمت میزان قدرت لازم برای اجرا واقعا خیلی خیلی بد توضیح داده شده بود .بهتر بود بیشتر روی پستت کار می کردی اون هم پستی که برای یک مسابقه ی فرستاده می شه.به هر حال خیلی ازتون ممنونم که توی این مسابقه شرکت کردید دوست عزیزم.

بارتی کراوچ :
ورد :ملوديوس دِث (Melodious Death)
امتیاز شما :18
دوست عزیز خیلی خوب بود وردتون منتها مشکلش اینجا بود که کمی نحوه ی اختراع ورد رو بد توضیح داده بودی.یعنی من می خواستم که بگید چه طوری کشف شده ولی این طوری نگفتید شما.! به هر حال ممنونم از شرکت شما در این دوره از مسابقات ورد سازی.

نیوت :
ورد :استو بلاست

دوست عزیز شما از این ورد 10 امتیاز میگیید چون که کمی توضیحاتتون کم بود.قسمت نحوه کشف رو بهتر بود با ابتکار بیشتری توضیح می دادید و همچنین می تونستید کمی بیشتر روی پستتون کار کنید .ممنونم از شرکت شما در این دوره از مسابقات جادوگری.

هرمی:
ورد :ارگونوموس تابیکیوس
امتیاز 17 و نیم
دوست عزیزم ممنون از پست زیبایی که زدید ولی ای کاش شما هم مثله سایر دوستان روی نحوه ی کشف ورد بیشتر کار می کردید به هر حال ممنونم از ابتکار جالبی که داشتید

هدویگ
ورد :اینادیو کارانتو
دوست عزیزم هدویگ شما می تونستی خیلی قوی تر از این کار کنی با شناختی که ازت دارم.نحوه یکشف ورد شما مثله سایر اعضا خیلی ناقص بود و همچنین ازت ممنونم برای شرکت در این مسابقه و البته یک چیز دیگه میزان قدرت رو هم خیلی خوب ننوشته بودی

جیمی :
ورد :لاوسبیباندر
دوست عزیزم امتیاز شما هم 8 است شما هم مشکلات هدویگ را داشتید .کمی وقت برای پستتون یم زاشتید می تونستید خیلی بهتر عمل کنید.بخاطر شرکت در این مسابقه ازتون ممنونم

بلاتریکس لسترج :
ورد :ناشیراگوس

شما سه عدد پست فرستاده بودید که من بهترینش رو انتختاب کردم دوست عزیز خیلی ممنون از شرکت شما و امتیازتون هم16میشه .خوب بود البته نحوه ی کشف وردت کمی با عجله نوشته شده بود اما کلا موضوعت خوب بود

هگرید:ورد :
اسپارتالیوم sparta liom
خوب شما دقیقا می شید 17 و نیم خوب بود دوست من بهترین توضیح رو در مورد کشف ورد داشتید از شرکت خوبتون ممنونم

نفر اول :بارتی کراوچ
نفر دوم :هگرید وهرمی
نفر سوم :بلاتریکس لسترنج.

پایان مسابقه ی ورد سازی .

با تشکر از همه ی عزیزانی که مارا در این مسابقه یاری کردند.

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
ّبــــــــــا سلام...دوست عزیز مهلت تمدید شده تا 20 اردیبهشت ماه مهلت تمدید شده است.
امیدوارم شما هم شرکت کنید.!

این پست به زودی بعد از دیدن تا 24 ساعت اینده توسط خودم پاک میشود.!

با تشکر

از این پس هرگونه سوالی در مورد این مسابقه مطرح می شود در پیام شخصی ازم بپرسید

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هرمیون عزیز
مهلت تموم شده . ما که شرکت نکردیم ولی نتایج رو اعلام نکردی ها!!!

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
به رون ویزلی : اطلاع دارم
گریندلوالد بزرگ :خیر امتیازات رو در 21 فروردین تا 23 فروردین می دهم یعنی وقتی مهلت تموم شد

با تشکر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با عرض سلام خدمت خانم گرنجر،قبل از شرکت در مسابقه میخواستم بدونم شما احیانا امتیازات رواعلام نمی کنین؟بعضی از پست ها مال خیلی وقت پیش هستن.دل بچه مردم دارن الان توش رخت می شورن که ببینه برنده شده یا نه.بی زحمت یه سری از امتیازا رو بگین حداقل.

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۱ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
از سر رام برو کنار!!! :@
گروه:
کاربران عضو
پیام: 296
آفلاین
نام ورد : اناشیراگوس (ANA SHIRA GOS)
در مورد ورد : وردی که در هنگام به کار بردنش تمرکز بسیاری لازم است
کاربرد ورد : وردی که با انجامش بر روی آب میتوانید هر جایی از دنیا را که بخواهید بر روی آب ببینید.
نام مخترع : بارنی ویزلی (هری پاتر).
حرکت چوبدستی : به شکل ستاره ای
نحوه ی کشف این ورد : به خوبی به خاطر می آورم روزهایی که منو رون و هرمیون داشتیم هفته های اولیه ی سفرمون به دنبال هورکراکس ها رو سپری میکردیم. ما ها به خاطر سفر بی هدفی که انجام میدادیم به شدت عصبی بودیم و من از هر دوی اونها بیشتر حس عصبی بودن رو داشتم.مسئلولیت و رهبری گروه با من بود و من هیچ کاری نمیتونستم انجام بدم.رون برای خوانوادش بسیار نگران بود و من هم مثل رون خیلی نگران اعضای محفل و به خصوص جینی بودم و دوری و بی خبری از اونها منو بیشتر عصبی کرده بود...یه شب که تنها داشتم بیرون خیمه نگهبانی میدادم به فکر اختراع این ورد افتادم تا بتونم از کارهای محفل و همینطور سلامت اونها مطلع بشم.بدون اینکه به هرمیون و رون از این موضوع چیزی بگم دست به کار شدم ( بهشون نگفتم چون میدونستم مانع کارم میشن و ازم می خوان تا بجای این کارای مسخره به فکر جای هورکراکس ها باشم ) وقت هایی که برای تهیه ی غذا از آن دو جدا میشدم مدام برای این ورد تمرین میکردم و روزی که برای آوردن آب به لب رودخانه رفته بودم و با غصه و ناراحتی به جینی فکر میکردم چوبدستی ام رو به سمت آب گرفتم و ورد رو زیر لب تکرار کردم...و با ناباوری بسیار به چیزی که روی آب تشکیل شده بود نگاه میکردم...جینی رو میدیدم که در کنار نویل نشسته و مشخص است گرم بحث در مورد چیزه مهمی است...به این ترتیب بود که بالاخره موفق به کشف این ورد شدم و باید بگویم که تنها شانس به من در اختراع این ورد کمک کرد.
میزان قدرت لازم برای انجام این ورد : * * *
نور ایجاد شده توسط این ورد در فضا : رنگی ندارد.
نکته : آبی که ورد را بر روی آن انجام میدهید باید آب روان و زلال باشد...و همینطور قبل از انجام ورد باید کاملا به مکانی که میخواهید ببینید فکر کنید و تنها با تمرکز کافی و زیاد این ورد نتیجه ی مطلوب را میدهد.

مرسی

ویرایش شده توسط بارنی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۲ ۱۷:۰۷:۲۹
ویرایش شده توسط بارنی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۲ ۱۷:۲۸:۴۹

im back... again!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.