هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > فرزند نفرین شده > رولینگ: کودک نفرین شده «تام ریدل» نیست.

رولینگ: کودک نفرین شده «تام ریدل» نیست.

ارسال شده توسط دلفیold در ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ | ( : 1265)

جی.کی.رولینگ در جدیدترین توییت های خود به برخی از گمانه زنی ها و تئوری بافی های هواداران هری پاتر در فضای مجازی پیرامون دنیای خیالی خود پاسخ داد. خانم رولینگ در نخستین مورد به این شایعه که «کودک نفرین شده» در اقتباس تئاتری «هری پاتر و کودک نفرین شده» شخصیت «تام ریدل» است، پایان داد. بر اساس توییت رولینگ، انتخاب تام ریدل که همان گذشته شخصیت شرور داستان یعنی «لرد ولدمورت» است می توانست تئوری خوبی برای انتخاب کودک نفرین شده در این نمایش باشد چرا که او هم به نوعی نفرین شده بود اما منظور از کودک نفرین شده در این تئاتر تام ریدل نیست. رولینگ در ادامه توییت خود حالت معروف ومعمایی قدیمی خود را تداعی کرد و تاکید داشت که هواداران هری پاتر به خوبی نام کودک نفرین شده را می دانند.

همچنان که قبلاً به اطلاع شما رساندیم، نمایش اقتباسی «هری پاتر و کودک نفرین شده» قرار است در تابستان 2016 در «تئاتر کاخ لندن» روی صحنه برود. از آنجایی که خود رولینگ به تنهایی کار نگارش نمایشنامه را انجام نداده است، دو کارگردان یعنی «جان تیفانی» و «جک ثورن» او را در این اقتباس تئاتری یاری کرده اند.

توییت های رولینگ فقط به این خبر خلاصه نمی شود. به نظر می رسد این روزها توییتر مبدل به کانال ارتباطی محبوبی برای او با هواداران شده است. او توییت بعدی را به عدم توانایی شخصیت «روبیوس هاگرید» در ایجاد افسون «پاتروناس» اختصاص داد و اذعان کرد که اجرای این افسون بسیار سخت است. رولینگ اما در توییت نهایی به یکی از جذاب ترین تئوری های هوادارانش درباره هویت «مرگ» در داستان «سه برادر» در «افسانه های بیدل قصه گو» پرداخت. بر اساس این تئوری محبوب در فضای مجازی، شخصیت «آلبوس دامبلدور» به عنوان مرگ معرفی شده بود و رولینگ نیز در توییت خود این طرز فکر را ستود و آن را یک تئوری زیبا و سازگار خواند.

( : 4) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
nevill
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ ۲۰:۱۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ ۲۰:۱۰
عضویت از: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
از: سبزوار
پیام: 16
 جواب:
همتون اشتباه کردین! کودک نفرین شده در واقع پسر کوچک هری پاتر و جینی یعنی همون آلبوس سوروس پاتره!! خخخخخخخ (:
PRINCEOFVAMPIRE
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۳ ۲۱:۲۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۳ ۲۱:۲۳
عضویت از: ۱۳۹۴/۶/۳
از: ON THE EARTH‏!‏
پیام: 32
 WONDERLAND
به نظرمن اسنیپه ممکنه دامبلدورم باشه.
ani
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۳ ۲۱:۰۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۳ ۲۱:۰۳
هافلپاف، محفل ققنوس
عضویت از: ۱۳۹۳/۳/۱۵
از: رنجی خسته ام که از آن من نیست!
پیام: 922
 کودک نفرین شده
از نظر من کودک نفرین شده، دادلی دورسلی است. این فرد به طرز جالبی قابل توجه است. کودکی که پیش هری بزرگ شده ولی با شرایط کاملا متفاوت. در قسمتی در هری پاتر دامبلدور می گوید: - ظلم اصلی به کودکی که در وسط تان است، وارد شده. دورسلی ها که از هری متنفر بودند چرا هری را به پرورشگاه نبرند؟ به خاطر دادلی؟
هری.666
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۰۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۰۸
عضویت از: ۱۳۹۴/۴/۱۷
از: خودشون گفتن ...
پیام: 200
 نفرین شدگان
همممم... خب احتمالش هست که یا اسنیپ باشه یا سیریوس بلک. جفتشون ناکام از دنیا رفتن. هر چند که ریگولوس بلک هم با توجه به دزدیش از لرد می تونسته این بچه نفرین شده باشه. ولی همچنان به نظر من اسنیپ یا سیریوس بلک هستش. احتمال کمی هم هست که شاید تدی لوپین باشه از شخصیت های نسل بعد. احتمال این که پتی گرو هم باشه می دم... کسی هم موند که احتمالش رو ندم؟

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.