هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > مصاحبه > دیوید هیمن جزئیاتی از دامبلدور جوان را فاش می‌کند!

دیوید هیمن جزئیاتی از دامبلدور جوان را فاش می‌کند!

ارسال شده توسط سر کادوگان در ۰۷ آذر ۱۳۹۶ | ( : 714)

هفته‌ی پیش، در تصویر نیمه متحرک بازیگران (برای اطلاعات بیشتر به خبر قبلی مراجعه کنید)، ما بلاخره توانستیم صحنه‌ای را با حضور جود لاو۱ در نقش آلبوس دامبلدور جوان ببینیم. نسخه‌ی جود لاوی دامبلدور، بسیار با توصیفات رولینگ از دامبلدور جوان که در کتاب "هری پاتر و شاهزاده دورگه" توضیح داده شده است، تفاوت دارد:
نقل قول:

“ آلبوس دامبلدور جوان‌تر، موهای بلند و ریشی قهوه‌ای مایل به زرشکی داشت. وقتی وارد پیاده‌روی خیابان شد، نگاه‌های زیادی از روی تعجب به او و کت و شلوار مخملی جگری‌اش دوخته شد."


با این حال، تهیه کننده‌ی این فیلم، دیوید هیمن۲، می‌گوید:
“ دلیلی که ما جود را برای این نقش انتخاب نمودیم این است که وی از لحاظ خیلی صفات شخصیتی به دامبلدور شباهت دارد. او جذبه دارد، یک برق خاص در نگاهش دارد، او گاهی بیش از اندازه رمزآلود سخن می‌گوید. او همه‌ی اینها را در کنار شور و انرژی جوانی دارد. وی این برق در نگاهش را، شیطنتش را، جذبه و قدرتش را به فیلم می‌آورد، اما از همه‌ی اینها بیشتر، او انرژی فراوان ناشی از جوانی‌اش را به فیلم وارد می‌کند. شما کاملاً حس می‌کنید که چرا وی می‌باید معلم مورد علاقه‌ی شما و جادوگر خارق‌العاده‌ی قرن باشد. "

نسخه‌ی جود لاوی دامبلدور، به نیوت اسکمندر و یارانش می‌پیوندد تا با بهترین دوست جوانی و معشوقه‌ی سابقش "گلرت گریندل والد" رو در رو شود و برای این منظور، گروه را به دور دنیا می‌کشاند.

“ ما به دنیای جادویی جو (جی. کی. رولینگ) عمیق‌تر از همیشه وارد شدیم. ما به پاریس، لندن و نیویورک رفتیم، دنیای جادوگری دارد گسترده می‌شود. همانطور که از تصویر منتشر شده پیداست، ما داستان چندین شخصیت مختلف را دنبال می‌کنیم. این فیلم از لحاظ احساسی بسیار با فیلم اول تفاوت دارد؛ این فیلم شورانگیز و رمانتیک است و عشق و هیجان در همه نوعش در آن یافت می‌شود، عشق والد و فرزندی، عشق به معشوق و عشق به آرمان و سیاست. این فیلم یک ماجراجویی پرهیاهوست. ما هر آنچه از فیلم اول یاد گرفتیم را کنار هم گذاشتیم و آنرا بسط داده، فیلمی عمیق‌تر، غنی‌تر و هیجانی‌تر ساخته‌ایم که من به شخصه خوشحالم که در آن نقش داشته‌ام."

ما نیز به اندازه هیمن برای فیلم "جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد" هیجان زده‌ایم ولی متاسفانه باید تا ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ صبر کنیم. تا آن زمان، بهترین موقع است تا نظریه‌های مورد علاقه‌تان را راجع به فیلم و داستانش بیان کنید!

منبع : ماگل نت
_________________________________________________________
1. Jude Law
2. David Heyman

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.